Newsy

OFF Festival 2020: line-up. Kolejni artyści wystąpią w Katowicach

Newsy

Aktualizacja:
E+GettyImages / momcilog

Znamy kolejne nazwiska artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji OFF Festival. Szykuj się na prawdziwy emocjonalny rollercoster! Organizatorzy postanowili zaskoczyć uczestników OFF Festival 2020. Sprawdź, kto zasilił muzyczny skład śląskiej imprezy.

OFF Festival 2020 - kto wystąpi?

OFF Festival 2020 potrwa od 7 do 9 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W listopadzie informowaliśmy o tym, że Artur Rojek, były frontman Myslovitz i twórca OFF Festival Katowice, potwierdził udział legendarnego wokalisty Iggy Popa. Ponadto dowiedzieliśmy się, że agenda katowickiego wydarzenia zawiera występy: Bikini Kill i Tropical Fuck Storm.

ZOBACZ więcej >>> OFF Festival Katowice 2020. Iggy Pop gwiazdą festiwalu

Teraz line-up OFF Festival 2020 powiększył się o siedmiu nowych wykonawców. Organizatorzy eventu zdradzili właśnie, że do listy gwiazd dołączyli: Mac DeMarco, Piernikowski, Shura, Injury Reserve, Alyona Alyona, Folamour i Lazarus.

Mac DeMarco kuratorem Sceny Eksperymentalnej

Mac DeMarco wystąpi na OFF Festival 2020 w potrójnej roli: będzie koncertował, zaopiekuje się Sceną Eksperymentalną w niedzielę oraz... zaprojektuje bilety. Jak czytamy w najnowszym poście opublikowanym na oficjalnym profilu OFF Festival Katowice na Instagramie:

Oprócz tego, że Mac DeMarco jest kuratorem naszej sceny Eksperymentalnej, to przygotował też specjalny rysunek, który pojawi się na limitowanej puli karnetów. Przy zamawianiu pamiętajcie, żeby wybrać "bilet kolekcjonerski". Szukajcie ich jak najszybciej na naszej stronie www, bo dostępne będą do 1 marca lub wyczerpania obecnej puli!

Autor: Magdalena Szmidt

Źródło zdjęcia głównego: E+

Pozostałe wiadomości