Nie tylko dla przedszkolaków. Nowy program Cartoonito zastąpi Boomerang

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
Cartoonito
Cartoonito
wideo 2/18

Cartoonito już od 18 marca zawita na polskie ekrany. Przedszkolna marka Warner Bros. to nowy kanał, który zastąpi Boomerang. Na najmłodszych i ich rodziców czeka moc atrakcji, niezapomnianych przygód i niespodzianek w odświeżonej odsłonie. Czym jest Cartoonito?

Cartonito zastąpi Boomerang

Cartoonito to nowy kanał przeznaczony dla najmłodszych telewidzów. Od 18 marca zastąpi znany dotychczas Boomerang, a rodzice i ich pociechy będą miały dostęp do ulubionych kreskówek, m.in.: "Batwheels", "Królik Bugs: nowe konstrukcje", "CoComelon".

Cartoonito to kanał telewizyjny przeznaczony dla maluchów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich opiekunów. Na przedszkolaki czekają bajki i seriale, które rozwijają kreatywność, ciekawość świata i potencjał najmłodszych. Odświeżony program stawia na szacunek, empatię oraz inkluzywność.

- Celebrując takie wartości jak indywidualizm i oryginalność, Cartoonito oferuje bezpieczną przestrzeń, w której dzieci i ich rodziny mogą się śmiać i uczyć wraz z ukochanymi postaciami. [...] Specjalnie dla przedszkolaków przygotowaliśmy nowe adaptacje ulubionych przez fanów franczyz, takie jak - "Batwheels" czy "Królik Bugs: nowe konstrukcje". - tłumaczyła Vanessa Brookman, Senior Vice President, Kids & Family EMEA dla Warner Bros. Discovery.

Jakie programy na Cartoonito?

Cartoonito to znane i lubiane bajki oraz programy, pośród których nie zabraknie też angażujących nowości. "Batwheels", czyli przygodowy serial o bohaterskich pojazdach z uniwersum DC. "Królik Bugs: nowe konstrukcje", to animowana komedia z najsłynniejszym bajkowym królikiem na świecie. Perypetie "Pająka Lucasa" okażą się z kolei znajome każdemu, kto kojarzy viralowy hit na YouTube. Uroczy pająk razem z przyjaciółmi będzie odkrywał tajemnice świata. "Interstellar Ella" to animacja 3D pełna akcji i międzygwiezdnych przygód Elli i jej przyjaciół. "Tomek i przyjaciele" to serial, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Uwielbiane przez dzieci lokomotywy po raz kolejny zabiorą najmłodszych do świata niezapomnianych zdarzeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości