Burza hormonów i dorosłe decyzje. Nowy program "Nastolatki rządzą… kasą" od marca w TVN

Aktualizacja:
Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
"Nastolatki rządzą… kasą"

Młodość to ekscytujący czas dorastania, buntu i nowych wyzwań. Program "Nastolatki rządzą... kasą" pokaże, jak młodzi ludzie poradzą sobie z finansowymi obowiązkami, którymi dotychczas zarządzali ich rodzice. Emisja 10-odcinkowego show rozpocznie się na antenie TVN już 14 marca o godz. 21:35. Jakie wyzwania czekają na bohaterów programu?

"Nastolatki rządzą… kasą". Nowy program w TVN

Bycie nastolatkiem to wieczne wyzwania. Dorastanie, presja ze strony nauczycieli oraz rówieśników, nauka i burza hormonów. Co stałoby się, gdyby do tego wszystkiego dodać odpowiedzialność za domowy budżet? Nowy program "Nastolatki rządzą… kasą" pokaże, jak wyglądałaby rzeczywistość, gdyby młodzi ludzie byli odpowiedzialni za pieniądze w domu.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Bohaterowie 10-odcinkowego show przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze. Opłacenie rachunków, rozsądne zakupy i nieplanowane wydatki mogą okazać się dużo trudniejszym wyzwaniem, niż można by się tego spodziewać. Jak potoczy się międzypokoleniowy eksperyment?

Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, Marcin Józefaciuk.

- "Nastolatki rządzą… kasą" jest nie tylko programem o nastolatkach i ich fanaberiach finansowych, ale przede wszystkim mądrze przeprowadzonym eksperymentem pod okiem specjalistów - psychologów. […] Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia - tłumaczył Marcin Józefaciuk.

"Nastolatki rządzą… kasą". Kiedy i gdzie oglądać?

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie stacji TVN 14 marca, odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 21:35. Show będzie również dostępne na platformie Player.pl

"Nastolatki rządzą… kasą" to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, za dystrybucję odpowiada All3Media.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości