Polka i jej 6-letni syn zamordowani w Niemczech. Zatrzymano 30-latka

Newsy

Fotomax/Getty Images

Ciała 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna znaleziono w niemieckiej miejscowości Bethen. Na zwłokach odkryto rany kłute. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii. Policja zatrzymała 30 - letniego mężczyznę.

Niemcy: odnaleziono ciała 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna

Do tragedii doszło w niemieckiej miejscowości Bethen na obrzeżach Cloppenburga w Dolnej Saksonii. 30-latek wezwał służby ratunkowe, które w jednej z kamienic znalazły ciała 27-letniej kobiety i 6-letniego chłopca.

Jak informuje portal Ndr.de, mężczyzna został zatrzymany . Podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Z doniesień portalu wynika, że to właśnie on mógł być sprawcą zabójstwa, a narzędziem zbrodni był nóż.

Portal Kreiszeitung.de podaje, że na ciałach kobiety i dziecka stwierdzono rany kłute.

Niemcy: śmierć 27-letniej kobiety i 6-letniego chłopca

W niedzielę sąd w Oldenburgu na wniosek prokuratora zdecydował o umieszczeniu 30-latka tymczasowo w szpitalu psychiatrycznym. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną zdarzenia.

27-latka była absolwentką Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Szkoła we wpisie na Facebooku pożegnała swoją byłą uczennicę.

- W naszych sercach i pamięci zawsze zostaniesz jako uśmiechnięta, cicha i życzliwa dziewczyna, dobra koleżanka - czytamy.

Znajomy rodziny twierdził w rozmowie z Rtl.de, że w mieszkaniu rodziny często dochodziło do kłótni. 30-latek miał zmagać się z problemami psychicznymi i alkoholizmem.

Przemoc domowa w czasie pandemii. Odpowiada ekspertka Tatiana Mindewicz-Puacz. Zobacz wideo:

Zobacz też:

500 plus na nowych zasadach. Co się zmienia od 1 lutego?

Rząd znosi obostrzenia. Od poniedziałku trzy ważne zmiany

Pogoda na pierwszy tydzień lutego. "Dla kierowców ten czas będzie ciężki"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: gazeta.pl