Newsy

Nie żyje Ewa Ampulska. Aktorkę żegnają gwiazdy

Newsy

Autor:
Nastazja
Bloch
Nie żyje Ewa Ampulska

Ewa Ampulska odeszła 23 września 2022 roku. Aktorka miała 43 lata. Znana była m.in. z seriali "Usta Usta", "Kryminalni" i "Na Wspólnej".

Nie żyje Ewa Ampulska

W piątek, 23 września media obiegła smutna wiadomość. Odeszła Ewa Ampulska. Młoda aktorka pochodziła z Pruszkowa. W branży znana była z wielu ról serialowych.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W sieci pożegnała ją rodzina i przyjaciele.

Ewelina Flinta wspomina aktorkę

Smutna wiadomość dotarła także do Eweliny Flinty. Wokalistka pożegnała w sieci znajomą, z którą miała okazję współpracować przy klipie.

- Serca nam pękają... Odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu "Zakochana". Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu... dziękuję ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia – napisała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Joshua Alzate / EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości