Newsy

Nie żyje 3-miesięczne dziecko. Matka była pijana

Newsy

fot. upsidedowndog/Gettty Images

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii, do której doszło w Jędrzejowie. Nie wiadomo w jaki sposób zmarła 3-miesięczna dziewczynka. Dziecko było pod opieką pijanej matki. Została zatrzymana.

Nie żyje 3-miesięczna dziewczynka – ciało noworodka znaleziono w jednym z mieszkań w Jędrzejowie (Świętokrzyskie). Dzieckiem opiekowała się nietrzeźwa matka, która została zatrzymana.

Policjanci zostali poinformowani w środę o zgonie 3-miesięcznej dziewczynki, w jednym z mieszkań w Jędrzejowie. Jak powiedział PAP sierż. szt. Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, ze wstępnych ustaleń wynika, że dzieckiem opiekowała się nietrzeźwa 29-letnia matka.

"Na miejscu zostały przeprowadzone czynności, pod nadzorem prokuratora, policjantów dochodzeniowo-śledczych oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej, które maja wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia" – powiedział Kwieciński.

Matka dziecka została zatrzymana. "29-letnia kobieta opiekowała się również drugą z córek, siostrą bliźniaczką zmarłej dziewczynki. Dziecko znajduje się w tej chwili pod opieką najbliższej rodziny" – dodał policjant.

Zobacz także:

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości