Newsy

TOP 10 serialowych ślubów. Który z nich był najpiękniejszy?

Newsy

Czy są z nami wielbiciele i wielbicielki ślubów? Jeśli lubicie także seriale, nasze zestawienie najlepszych przysiąg składanych przez ich bohaterów na pewno przypadnie wam do gustu. Oto lista 10 niezapomnianych ceremonii prosto z małego ekranu.

Nasza lista jest wyjątkowa, ponieważ wszystkie znajdujące się na niej produkcje są polskie. Są one również dostępne - od pierwszego do ostatniego odcinka - w serwisie Player. Możecie więc wybrać to, co lubicie najbardziej i pozwolić sobie na długie godziny z ulubionym serialem. W końcu śluby to zwieńczenie miłości, a wiele osób pragnie również zobaczyć, jak zakochali się w sobie ulubieni serialowi bohaterowie. Oto nasza lista najlepszych, serialowych romansów z happy endem! Zaczynamy od 10. miejsca.

Top 10 serialowych ślubów

10. Wiki i Marcin z "Zakochani po uszy"

Ceremonia była krótka i odbyła się na świeżym powietrzu. Panna młoda ubrana była w koronkową suknię, a Pan Młody - garnitur w kratę. Marcin tuż przed ślubem wyznał ukochanej, iż uważa ją za najpiękniejszą kobietę na świecie.

9. Ślub Romana i Honoraty z "Na Wspólnej"

Ich ślub odbył się w ogrodzie, w otoczeniu najbliższych z ulicy Wspólnej. Był bardzo wyczekiwany przez wszystkich miłośników hitu "Na Wspólnej".

8. Ślub Anki i Jerzego z "Przepisu na życie"

Choć Ankę i Jerzego łączyła wspólna pasja do gotowania, nie od razu tych dwoje chciało być parą. Po wielu perturbacjach skończyli jednak na ślubnym kobiercu.

7. Basia i Andrzej z "Teraz albo nigdy"

Basi w dniu ślubu czarny kot przebiegł drogę. Świadek wraz z obrączkami zaciął się w windzie, a przyszli małżonkowie musieli zostać ewakuowani ze względu na zagrożenie bombowe. Do ślubu jednak doszło, a romantyczna ceremonia odbyła się na barce.

6. Ślub Leny i Piotra z "Usta, usta"

Ten wyjątkowy ślub odbył się na chorwackim wybrzeżu. Od wzruszenia nie mógł się powstrzymać nawet ojciec panny młodej, który początkowo nie był zachwycony jej wyborem. W dniu ślubu próbował nawet przekupić pana młodego. Ten jednak wybrał miłość.

5. Beata i Andrzej z "Przepisu na życie"

Ta para od początku kojarzyła się widzom z nieposkromionym chaosem. Nie mogło więc być inaczej także w dniu ich ślubu. Pan młody chciał uciec sprzed ołtarza, by ratować swojego przyjaciela. Ceremonia jednak odbyła się. Potem wybiegł koledze na ratunek, zostawiając świeżo upieczoną małżonkę samej sobie.

4. Ślub Joanny i Bogdana oraz Damiana i Moniki z "Na Wspólnej"

W dwutysięcznym odcinku serialu doszło do nie jednego, ale dwóch ślubów. TAK powiedzieli sobie Monika i Damian oraz Joanna i Bogdan. Był to niemały cud, biorąc pod uwagę, że obie panny młode jeszcze kilka godzin wcześniej były w areszcie.

3. Ślub Magdy i Piotra, Agaty z Bartkiem, Kasi z Łukaszem oraz Marioli z Wojtkiem, "Magda M."

Wszystkie pary znane z hitu "Magda M." stanęły wspólnie na ślubnym kobiercu w nieco nieprawdopodobnej wizji głównej bohaterki.

2. Ślub Alicji i Maksa w serialu "Lekarze"

Alicja nie kryła wzruszenia. Niestety, dalsze losy pary nie były obiecujące.

1. Elżbieta i Krzysztof, "Lekarze"

Wspólny taniec wykonany przez przyjaciół, białe kwiaty, licznie przybyli goście, pełne miłości spojrzenia małżonków i bańki mydlane w powietrzu - te aspekty sprawiły, że ślub ten znalazł się na 1. miejscu w naszym zestawieniu.

Wszystkie odcinki zaprezentowanych seriali można obejrzeć w serwisie Player.

Zobacz także:

Agnieszka Dygant wypoczywa w domu na wsi. „W piżamie do obiadu”

Wznowiono zdjęcia do "Listów do M. 4". Sprawdź, co się dzieje na planie

Zajrzeliśmy za kulisy planu „BrzydUli 2". "Pojawi się wielu nowych bohaterów, są bardzo fajni"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości