Michał Koterski i Marcela Leszczak rozstali się. Czy to naprawdę koniec ich związku?

Newsy

Aktualizacja:
Fot. Kamil Piklikiewicz / East News

Wszystko na to wskazuje, że Michał Koterski i Marcela Leszczak nie są już parą. Modelka opublikowała wymowny komentarz. Zobaczcie, co napisała.

Michał Koterski i Marcela Leszczak rozstali się

Od grudnia pojawiają się spekulacje na temat problemów pomiędzy Michałem Koterskim a Marcelą Leszczak. Czy para definitywnie zakończyła swój związek i postanowiła się rozstać? Publikacje w ich mediach społecznościowych pozwalają sugerować, że już w grudniu między parą pojawił się jakiś poważny konflikt.

Para spędziła Święta Bożego Narodzenia oddzielnie. Modelka publikowała w sieci emocjonalne wpisy, które pozwoliły fanom oraz mediom na insynuacje dotyczące rozstania.

Kilka dni temu Marcela Leszczak, znana z programu "Top Model" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nago. Jeden z jej obserwatorów zapytał w komentarzu pod zdjęciem, czy jej narzeczony nie jest przypadkiem zazdrosny o publikację zdjęć w sieci, na których kobieta, tak odważnie prezentuje swoje wdzięki. Marcela odpowiedziała krótko, lecz dosadnie:

Nie mam narzeczonego. Teraz Frysio jest najważniejszym mężczyzną na świecie.

Czy to oznacza, że para rozstała się na dobre?!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Fot. @szymonboczek

Post udostępniony przez 〽️arcela Leszczak (@marcelamargerita)

Misiek Koterski i Marcela Leszczak - miłość od pierwszego wejrzenia

Od początku związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Informacja o romansie amanta polskiego kina i finalistki programu "Top Model" pojawiła się z początkiem 2017 roku.

Ich uczucie było wyraźnie, z miesiąca na miesiąc coraz silniejsze, o czym otwarcie opowiadali przy okazji wspólnych, publicznych wyjść. Po niecałym miesiącu Misiek Koterski oświadczył się Marceli. Modelka przyjęła pierścionek, a krótko po tym zakochani oznajmili, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Michał Koterski wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiele zawdzięcza tej miłości. Aktor przyznał, że nigdy tak bardzo nie otworzył się przed żadną kobietą. Marcela przyczyniła się do tego, że udało mu się wyjść za nałogów i "stanąć na nogi". Wydawało się, że narodziny ich synka jeszcze mocniej scaliły związek. W swoich mediach społecznościowych Koterski chętnie dzielił się szczęśliwymi chwilami.

Nic jednak bardziej mylnego... wygląda na to, że Marcela i Michał żyją już osobno. Ona chwali się nowym mieszkaniem, on urodzinami w Medjugorje...

Zobaczcie materiał z Dzień Dobry TVN o Michale Koterskim i historii jego życia. Jak to się stało, że Misiek został aktorem?

ZOBACZ także:

Autor: Magdalena Szmidt