Newsy

Księżna Meghan napisała książkę dla dzieci. Podstawą opowieści był jej wiersz dla Harry'ego

Newsy

Aktualizacja:

"The Bench", czyli "Ławka" to pierwsza książka dla dzieci, której autorką jest Meghan, księżna Sussexu. Opowiada o relacji między ojcem i synem, a powstała na podstawie wiersza, który Meghan napisała dla Harry'ego z okazji jego pierwszego Dnia Ojca. Kiedy książka pojawi się na sklepowych półkach?

Księżna Meghan napisała książkę

W czerwcu ukaże się pierwsza książka dla dzieci napisana przez Meghan, księżną Sussexu. "The Bench", czyli "Ławka", ma opowiadać o relacji między ojcem a synem na podstawie więzi jej męża, brytyjskiego księcia Harry'ego, z synem pary Archie'em. Taką informację przekazał wydawca Random House Children's Books.

Książka przedstawia zróżnicowaną grupę ojców i synów oraz ich wspólnie spędzone chwile. Jak podał wydawca, powstała ona na podstawie wiersza, który Meghan napisała dla Harry'ego z okazji jego pierwszego Dnia Ojca.

- Ten wiersz stał się tą opowieścią - poinformowała Meghan w oświadczeniu.

"The Bench" - książka Meghan Markle

Książka ukaże się 8 czerwca. Meghan, aktorkę znaną wcześniej jako Meghan Markle, będzie można usłyszeć w audiobooku.

- Christian (Robinson, ilustrator książki - PAP) dołożył piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami a synami z różnych środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja ściśle współpracowaliśmy, aby przedstawić tę szczególną więź przez pryzmat inkluzywny - czytamy w oświadczeniu autorki.

- Ojciec Meghan powiedział, że to jest szczyt hipokryzji w sytuacji, w której ona miała tak fatalne relacje z ojcem i kiedy Harry pojechał w jednym z wywiadów po własnym ojcu – powiedział Mateusz Hładki.

Archie, synek księcia Harry'ego i Megghan Markle, w czwartek 6 maja kończy dwa lata. Para spodziewa się drugiego dziecka, dziewczynki.

Powstanie film o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Kiedy była dzieckiem, matka wykorzystywała ją do żebractwa. Dziś nie ma nawet wykształcenia podstawowego

Kobieta, która poroniła 8 razy, urodziła córeczkę. Maleństwo z bujnymi włosami podbiło serca internautów

Jak zrobić wianek komunijny z prawdziwych kwiatów? "Im subtelniejszy i delikatniejszy, tym dziecko wygląda ładniej"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości