Newsy

Co oglądać w marcu na Playerze? Nie przegap premiery serialu „Mamy to”

Newsy

Aktualizacja:
TVN

Ponoć życie pisze najlepsze scenariusze. A mało która rola w życiu niesie ze sobą tyle emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co bycie rodzicem. Ten słodko-gorzki bałagan codzienności mam i tatusiów zainspirował Laurę Breszkę i Katarzynę Kołeczek do stworzenia nowego, nietuzinkowego serialu. "Mamy to" jest brutalnie szczery i niepozbawiony humoru. Czego jeszcze możesz spodziewać się po jednej z najciekawszych wiosennych premier Playera?

"Mamy to" w Playerze

Format będzie składał się z 10 odcinków - każdy z nich o rzeczywistości polskich rodziców będzie opowiadał bez lukru. Życie nie jest przecież takie, jak przedstawiają je wystylizowane fotki z mediów społecznościowych. Dlatego i my nie zamierzamy opowiadać o nim w taki sposób. W "Mamy to" nie będzie perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców - takich, jak ze stron poradników. Poznamy natomiast uroki ich nieidealnej codzienności, zawierającej całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji.

Bohaterami "Mamy to" są dwie pary. Ada(Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Mysłakowski) są odrobinę spanikowani i zagubieni. Na świecie powitali właśnie swoje pierwsze dziecko. Drugi rodzicielski team to ich sąsiedzi - zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak). Niedawno urodziła im się druga córka.

Oba związki będą rodzicielstwa doświadczać po swojemu, z własnym bagażem emocji - choć pewnie dla wielu rodziców ich doświadczenia okażą się "z życia wzięte". Humor i komizm okraszone rozbrajającą szczerością - i jak tu się nie uśmiechnąć do swoich wspomnień z pierwszych chwil z własnym maluchem?

"Mamy to" - kiedy premiera

"Mamy to" zadebiutuje w serwisie Player.pl 23 marca 2021 r. Na platformie będą od razu dostępne dwa pierwsze odcinki serialu. Pozostałe będą ukazywać się w tygodniowych odstępach. Zaciekawił Cię opis "Mamy to"? Zajrzyj na Player.pl.

Zobacz zwiastun "Mamy to":

Zobacz też:

"Chyłka - Inwigilacja" już w Playerze. Czy prawniczka sprosta nowemu wyzwaniu?

Magdalena Różczka przeszła metamorfozę do nowej roli. "Na co dzień jestem dresiarą"

"Kuchenne rewolucje" w Częstochowie - Magda Gessler miała trudne zadanie. "Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości