Newsy

Mama Anny Przybylskiej w szpitalu. "Dziękuję za szybką reakcję"

Newsy

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska już w marcu spędziła czas w szpitalu, kiedy walczyła o powrót do zdrowia po zarażeniu koronawirusem. Teraz za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że ponownie lekarze musieli udzielić jej pomocy.

Krystyna Przybylska to mama zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej. W lutym wyjawiła, że otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. Wtedy też niestety trafiła do szpitala, w którym była hospitalizowana.

Krystyna Przybylska ponownie trafiła do szpitala

I kiedy wydawać by się mogło, że najgorsze ma już za sobą, okazało się, że ponownie trafiła pod skrzydła lekarzy. Choć nie wiadomo, co dokładnie dolega Przybylskiej, to z opisu w mediach społecznościowych wynika, że nadal są to problemy związane z Covid-19.

- I znowu trafiłam w cudowne ręce lekarzy pielęgniarek. Po COVIDZIE. Dziękuję za szybką reakcję - napisała.

W marcu matka Anny Przybylskiej mogła liczyć na zięcia. – Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie – powiedział Jarosław Bieniuk w rozmowie z portalem "Plejada".

Krystyna Przybylska podróżuje z wnukami

Od śmierci kochanej przez Polaków aktorki, Anny Przybylskiej minęło już 6 lat, a jej mamie nadal jest trudno pogodzić się ze stratą. Na pewno pomaga jej wiedza, że córka była lubiana przez Polaków. - Po premierze biografii spotkałam się przede wszystkim z bardzo ciepłym przyjęciem książki przez wielu wspaniałych ludzi. Tak naprawdę dopiero zdałam sobie sprawę, jak Polki i Polacy byli - mam nadzieję, że to słowo nie będzie nadużyciem - "zakochani" w mojej córce - mówiła w rozmowie z wp.pl.

Szerokim echem odbił się wywiad, którego udzieliła Krystyna Przybylska dla “Wysokich Obcasów”. To tam odniosła się do ostatnich chwil swojej córki i wyjaśniała, jak rodzina radzi sobie z żałobą. - Jak była już chora, snuła plany w gdańskim szpitalu. "Mamuś, jest tyle pięknych miejsc w Polsce, a my ich nie znamy" - mówiła. "Zakopane, Kraków. Jak tylko wyzdrowieję, na pewno z dziećmi tam pojedziemy". Miała przy sobie taki złoty kalendarzyk, w którym zapisywała, które miejsca koniecznie musimy odwiedzić. Nawet niedawno udało mi się go znaleźć w domowych szpargałach. Nie było jej dane, więc teraz ja staram się, jak tylko mogę, zabierać wnuki we wszystkie te miejsca, gdzie mieliśmy jechać razem.

Życzymy pani Krystynie szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także:

Mural Anny Przybylskiej poprawiony. Wcześniejszy wizerunek aktorki oburzył fanów, autor tłumaczy: "Jestem tylko człowiekiem i też się czasem mylę"

Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Menadżerka aktorki publikuje nieznane zdjęcie: „Wciąż za tobą tęsknię”

Obejrzyj również: Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz o swojej przyjaźni

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości