Newsy

Tylko u nas! Jan Kliment nowym jurorem "Mam Talent!". "Trzymajcie kciuki"

Newsy

Aktualizacja:

"Mam Talent!" wraca jesienią na antenę TVN i platformę Player.pl. W 13. edycji w składzie jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zobaczymy Jana Klimenta. Startują castingi do nowej edycji show!

"Mam Talent!" - Jan Kliment nowym jurorem

Jesienią kolejna, wyjątkowa edycja "Mam Talent!", programu który pokochali polscy widzowie. W tym sezonie powitamy nowego jurora.

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

- powiedział Jan Kliment w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Nowy juror zdradził również, że nieco obawia o swoje językowe umiejętności.

- Wiem, że mój polski się nie poprawia, ale to dla mnie krok dalej. Na co dzień uczę tańczyć i sędziować zawodowe pary, więc dla mnie ocenianie nie jest trudną sztuką, ale robię to w mojej dziedzinie, czyli tańcu - wyjaśnił. Zapytany o to, czego będzie poszukiwał w uczestnikach, przyznał, że nie chce się ograniczać do najpopularniejszych form.

- Wszyscy wiemy, że pojawi się taniec i śpiew, jakieś artystyczne rzeczy. Nie stawiam sobie granic. Ludzie są tak zdolni i mogą umieć coś, co jest nieprawdopodobne, a sami myślą, że to jest normalne - zaznaczył.

- Kategoria wiekowa nie ma znaczenia, te granice stawiamy sobie w głowie, jeśli ktoś ma zdolności, to będę tego ciekawy. Muszą mieć w sobie jakiś faktor, talent, charyzmę - wyliczał w Jan Kliment studiu Dzień Dobry TVN.

Jan Kliment - kariera

Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. W swojej zawodowej karierze na swoim koncie ma sukcesy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych.

Jego taneczna przygoda trwa trzydzieści pięć lat. Jak przyznaje, talent to dopiero początek. Sukces może zapewnić wyłącznie ciężka praca.

- Talent ma różne etapy. Rodzę się z jakąś umiejętnością, ale potem muszę z nią ciężko pracować - powiedział w rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim.

Jan Kliment jurorem "Mam Talent!"

- Uczestnicy, będę was wspierał, tak jak wy będziecie wspierać mnie - zapewniał z uśmiechem, który nie znikał z jego twarzy.

Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

"Mam Talent!" - castingi

Właśnie wystartowały castingi online do nowej edycji show, natomiast pierwsze przesłuchania stacjonarne ruszają już 26-27 czerwca w Warszawie. "Mam Talent!" to najlepsze miejsce do zaprezentowania swoich umiejętności i spełnienia scenicznych marzeń.

Zobacz też:

Sprawdziliśmy, co słychać u zwycięzców "Mam talent!". Nie wszyscy odnaleźli się w show-biznesie

Jako 3-latek recytował "Pana Tadeusza" w "Mam Talent!". Rafałek właśnie skończył 10 lat. Jak dziś wygląda?

Ruszają castingi do 13. edycji "Mam Talent!". Co zrobić, aby dostać się do popularnego talent show?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości