Newsy

Koszmarny wypadek w tartaku. Kobieta przebita listwą na wylot

Newsy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
RMF FM
Ted Horowtiz/Getty ImagesPogotowie

Do tragicznego wypadku doszło w tartaku w województwie lubuskim. Pracowniczka zakładu obróbki drewna została poważnie ranna. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ją do szpitala.

Słońsk. Kobieta została przebita na wylot

Do koszmarnego wypadku doszło w Słońsku (województwo lubuskie) około południa. Drewniana listwa została wyrzucona z maszyny do obróbki, trafiając w pracującą w zakładzie kobietę. Przedmiot przebił kobietę na wylot.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Przed przeniesieniem kobiety na pokład śmigłowca strażacy musieli skrócić listwę po obu stronach ciała poszkodowanej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Zobacz wideo: Czy 16 godzin pracy to gwarancja sukcesu?

Czy 16 godzin pracy to gwarancja sukcesu?
Czy 16 godzin pracy to gwarancja sukcesu?W studiu Dzień Dobry TVN rozmowa o tym, czy 16 godzin pracy gwarantuje sukces zawodowy.

Słońsk. Wypadek w tartaku

Dziennikarzom "Faktu" udało się uzyskać komentarz policji dotyczący zdarzenia.

– Ranna kobieta została zabrana śmigłowcem do szpitala w Gorzowie – przekazała st. sierż. Klaudia Biernacka, rzeczniczka policji w Sulęcinie. Kobieta była przytomna - dodała.

Na miejscu prowadzone jest dochodzenie wyjaśniające okoliczności wypadku. Sprawie przyjrzy się również Państwowa Inspekcja Pracy.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: RMF FM

Źródło zdjęcia głównego: Ted Horowtiz/Getty Images

Pozostałe wiadomości