Newsy

Polacy odczuwają inflację. W Łomży rozegrała się bitwa o banany

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
planeta.pl
Ceny jakich produktów zrobiły wrażenie na klientach?

W Łomży pojawił się nowy dyskont. Otwarcie sklepu i zapowiadane w nim promocje przyciągnęły tłumy ludzi. Jednym z rozchwytywanych produktów były m.in. banany. To jednak nie koniec atrakcji. Klienci mogli spotkać się z Katarzyną Bosacką i zobaczyć pokaz tańca. Nie zabrakło też przecięcia wstęgi i wizyty księdza.

Szaleństwo na otwarciu sklepu

W środę 8 czerwca br. w Galerii Veneda w Łomży został otwarty nowy sklep jednej z popularnych sieci. Jeszcze przed uroczystym przecięciem wstęgi zebrały się tłumy, które przyciągnęły zapowiadane promocje. Kiedy klienci przekroczyli próg marketu, zaczęli szturmować stoisko z bananami. Tego dnia wspomniane owoce kosztowały tylko 1,99 zł.

Drożyzna

Gdzie ulokować pieniądze podczas rekordowej inflacji?
Gdzie ulokować pieniądze podczas rekordowej inflacji?
wideo 2/4

Według O2.pl Łomżanie wyrywali sobie produkty z rąk. Podobne reakcje wzbudził także olej do smażenia za 6,99 zł. Jak czytamy w serwisie planeta.pl: "W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym ludzi piszą o ostatecznej utracie godności i upadku społeczeństwa. Internauci rozprawiają też pod wideo z bitwy o banany na temat rozwścieczonych emerytów polujących na promocje w marketach".

Atrakcje na otwarciu sklepu

Oprócz niskich cen na klientów marketu czekały także inne atrakcje, m.in spotkanie z Katarzyną Bosacką, która promowała swoją książką oraz pokaz taneczny grupy cheerleaderek 30+ z woj. warmińsko-mazurskiego.

Nagranie z dnia otwarcia trafiło do sieci na kanał mylomza.pl na YouTube.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło: planeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tom Werner/Getty Images

Pozostałe wiadomości