Newsy

"Listy do M. 4" tylko online - premiera w Playerze. "Najgorętsze wydarzenie filmowe tej wiosny"

Newsy

Aktualizacja:
mat. prasowe

Prawdziwa niespodzianka dla polskich widzów, którzy kochają lokalne produkcje. Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez milionów Polaków "Listy do M. 4" zadebiutują już 1 lutego na Playerze.

"Listy do M. 4" - premiera online

"Listy do M." to najbardziej znana polska komedia romantyczna. Miliony fanów czekały na okres świąteczny, wiedząc, że przyniesie on kolejną odsłonę ich ulubionego filmu.

Tak miało być również tej zimy. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany. Player postanowił jednak nie zawieść oczekiwań polskich widzów. Tradycyjna premiera kinowa została zastąpiona debiutem online – wyłącznie na player.pl.

"Listy do M.4" w Playerze

„Listy do M. 4” to dalsze losy ulubionych bohaterów, które tradycyjnie splatają się tuż przed Bożym Narodzeniem. Okres przedświąteczny przyniesie kolejne zawirowania w życiu Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy „Rudolfowi” uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie megahitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nową odkryją magię świąt!

"Listy do M.4" - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Na ekran powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Weronika Wachowska, Mateusz Winek oraz Michał Zieliński.

Do obsady zaproszono również plejadę nowych gwiazd. To m.in.: Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Barbara Wrzesińska, Stanisław Brudny, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Cezary Kosiński, Monika Pikuła.

Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski. Producentem filmu jest TVN Grupa Discovery.

- Player, śladem ogólnoświatowych trendów, dołącza do grona platform premium, na których odbywają się premiery megahitów filmowych. Zaczynamy od czwartej odsłony „Listów do M”. Produkcji, na którą czekają miliony Polaków. To bez wątpienia najgorętsze wydarzenie filmowe tej wiosny – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

"Listy do M.4" - kiedy premiera w Playerze

Czwarta część kultowej sagi zadebiutuje na Playerze i zasili ofertę pakietu „START VOD”, co oznacza, że dotychczasowi subskrybenci automatycznie otrzymają dostępu do tytułu.

Natomiast dla nowych użytkowników platforma przygotowała specjalną promocję - pakiet START VOD Playera za pół ceny w lutym.

Premiera na Playerze odbędzie się 1 lutego 2021 r.

Player

Zdjęcia do filmu "Listy do M. 4". Zobacz wideo:

Zobacz też:

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" - serialowa odsłona kinowego hitu tylko w Playerze

"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale". Które produkcje pochłonęły znane osoby?

"Lab" - codzienny serial kryminalny wiosną w TVN. "Od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości