Newsy

Lara Gessler jest w ciąży. "Chcieliśmy bardzo mocno podziękować za wszystkie gratulacje i przemiłe słowa"

Newsy

Aktualizacja:

Lara Gessler będzie miała dziecko. Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami. Zachwycona Magda Gessler nie kryje swojego szczęścia, że wkrótce zostanie babcią i komentuje radosną nowinę: "W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości!".

Lara Gessler spodziewa się dziecka

Czy córka królowej polskich restauracji oznajmiła światu, że spodziewa się dziecka? Lara opublikowała zdjęcie na którym eksponuje ciążowe krągłości. Restauratorka pozuje w kobaltowej sukience na tle wiejskiego domku. Rękoma obejmuje brzuszek. Zdjęcie opatrzyła wpisem:

Wiosna ????

Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje. Fani piszą:

Ślicznie wyglądasz moje Gratulacje dużo szczęścia i zdrówka dla Was???

- napisała jedna z obserwujących.

Świetna wiadomość! ? Moje gratulacje!

- skomentowała fanka.

Co tutaj się wydarzyło! ? :) nogi, nogi! A teraz jeszcze cudny brzusio.

- czytamy w komentarzach.

Gratulacje składają także osoby z pierwszych stron gazet.

Gratulacje Lara!?????

- napisała Ada Fijał.

Serio???? Aleeeeeeeee❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- napisała z niedowierzaniem Sonia Bohosiewicz.

Swoje komentarze dodali też m.in. Anna Lewandowska, Michał Piórg, Zofia Zborowska, Magdalena Lamparska.

Partner Lary Gessler

Lara Gessler oznaczyła na zdjęciu swojego partnera Piotra Szeląga, który jest autorem tej pięknej fotografii i ojcem dziecka. Przyszła mama i jej ukochany spędzają czas izolacji w domku na Mazurach, gdzie korzystają z uroków natury. Lara Gessler odkrywa nowe pasje, zaczęła dziergać na drutach i lepić z gliny.

Lara Gessler zostanie mamą

Kilka godzin po publikacji zdjęcia Lara Gessler serdecznie podziękowała za wszystkie miłe komentarze i gratulacje. Przyszła mama opublikowała wideo na InstaStoris, w którym powiedziała:

Chcieliśmy bardzo mocno podziękować za wszystkie gratulacje i przemiłe słowa od Was. I super miłe jest już podzielić się z Wami czymś, czym się żyje tak długo

Magda Gessler zostanie babcią

Post ze zdjęciem Lary opublikowała na Instagramie także Magda Gessler. Pod uroczym zdjęciem ciężarnej córki napisała:

Kochana moja maleńka serce rośnie... patrząc na ciebie... radość wielka udziela się nam. Bez granic... kochana... całuję, przytulam mama... i babcia...

Magda Gessler, która wkrótce zostanie babcią, opublikowała również post na swoim profilu facebookowym. Restauratorka jest przepełniona radością, co obwieściła światu we wzruszającym liście do córki:

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro... od pierwszych sekund... Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam... Dałaś mi spokój i ukojenie… Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka… Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok :))))) W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim! ? Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko <3 Mama… ...wreszcie Babcia ...Tak na to czekałam….❤️

Kto jest kim w rodzinie Gesslerów? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nieznane pasje Lary Gessler. Nie uwierzycie, jak spędza czas na Mazurach

Odważne zdjęcie Lary Gessler. "Zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Przepis Lary Gessler na walkę z przeziębieniem: "Stosuję końskie dawki witaminy C"

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości