Newsy

Janusz Chabior z żoną i Przemek Kossakowski z ekipą "Down the road" u Kuby Wojewódzkiego. "Życie jest piękne"

Newsy

TVN/Wojciech Kurczewski

Wiadomo już, kto pojawi się w nowym odcinku programu "Kuba Wojewódzki". Jak się okazuje - po raz kolejny zapowiada się bardzo ciekawie. Na kanapach u Wojewódzkiego zasiądą bowiem Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz Przemek Kossakowski ze swoimi przyjaciółmi z programu "Down the road". Czego mogą się spodziewać widzowie?

"Kuba Wojewódzki" – goście we wtorek 20.04.2021

W kolejnym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" będzie wyjątkowo tłoczno. Autor programu zapowiedział swoich gości publikując zdjęcia z nimi na Instagramie.

- We wtorek u mnie Najlepszy człowiek od ról złych ludzi Janusz Chabior wraz z małżonką Agatą Wątróbską. Janusz na co dzień gra w Depeche Mode, występuje w westernach oraz rozbija samochody bez użycia GTA – napisał Wojewódzki, a Chabior skomentował: "Życie jest piękne".

To jednak nie koniec. Na kanapach Kuby zasiądzie także Przemek Kossakowski wraz z bohaterami programu "Down the road".

- Słowo wzięte ostatnio na celownik snajperów poprawności politycznej ~ NORMALNOŚĆ. Szukasz jej w telewizji to obejrzyj ten program – czytamy na profilu Wojewódzkiego.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska

Aktor Janusz Chabior ożenił się z Agatą Wątróbską, która także jest aktorką, w 2020 roku. Parą są od dwóch lat. Agata zadebiutowała na ekranie w 2002 roku, ale dopiero w 2007 ukończyła studia aktorskie na Akademii Teatralnej w Warszawie. Wtedy też związała się zawodowo z warszawskim Teatrem Dramatycznym.

Janusz w 1989 roku ukończył specjalizację teatralną w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy "SKiBA" we Wrocławiu. Ma na swoim koncie wiele znakomitych ról, m.in. w filmach "Pitbull", "Made in Poland", "Kołysanka", "Drogówka" oraz w serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki".

Obecnie Chabior i Wątróbska występują razem w programie "Power Couple" (emisja w soboty na antenie TVN).

TVN/Wojciech Kurczewski

Przemek Kossakowski i "Down the road"

"Down the road" to program, który zadebiutował na antenie TTV w 2020 roku. Jest polską wersją belgijskiego formatu, w którym bohaterami są osoby z zespołem Downa. Pierwszy sezon z entuzjazmem został przyjęty na naszym rynku, dlatego powstały kolejne odcinki, a wkrótce rozpoczną się nagrania do 3. serii.

W trakcie wyprawy przewodnikiem i przyjacielem bohaterów jest Przemek Kossakowski. Razem z nim konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

TVN/Wojciech Kurczewski

Emisja nowego odcinka programu "Kuba Wojewódzki" we wtorek, 20.04 o godz. 22:30 w TVN.

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Wiosna 2021 | Odcinek 10 | Janusz Chabior, Agata Wątróbska & Przemek Kossakowski i bohaterowie "Down the road" | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości