Newsy

Machine Gun Kelly pojawi się na Open'er Festival 2023. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Newsy

Aktualizacja:
Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Open'er Festival
Arctic Monkeys

Organizatorzy Open'er Festival ogłosili kolejnego artystę nadchodzącej edycji imprezy. Na scenie zobaczymy brytyjską formację Arctic Monkeys, Kendricka Lamara, OneRepublic. Ostatnio ogłoszono kolejnego muzyka - Machine GunKelly'ego. Co jeszcze wiadomo o wydarzeniu? Kogo zobaczymy na głównej scenie?

Headlinerzy Open'er Festival 2023 - kogo zobaczymy na głównej scenie?

Najnowszą ogłoszoną gwiazdą, która zagra na głównej scenie, jest Machine Gun Kelly.

Kogo jeszcze zobaczymy na głównej scenie Orange Main Stage?

 • Lizzo
 • Arctic Monkeys
 • Kendricka Lamara
 • OneRepublice
 • Queens of the Stone Age
 • Lil Nas X
 • Machine Gun Kelly

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Organizatorzy festiwalu ogłosili Arctic Monkeys swoim pierwszym headlinerem, czyli głównym artystą wieczoru, który zagra na scenie głównej. Arctic Monkeys nie pierwszy raz wystąpi na festiwalu Open'er. Grupa muzyczna gościła na nim w 2009 i 2013 roku. Zespół powstał w 2002 roku w High Green na przedmieściach Sheffield w Wielkiej Brytanii. Jego pierwszy album pt. "Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not" był najszybciej sprzedającym się debiutanckim albumem w historii brytyjskiego rynku muzycznego. Grupa tworzy w obrębie gatunków rock alternatywny, indie rock i post-punk. 

Oprócz tego zobaczymy między innymi Nothing But Thieves, Destroy Lonely, Girl in Red, Nothing but Thieves.

Open'er Music Festival 2023

- Machine Gun Kelly na Open’erze 2023! Artysta zacierający granice rocka, rapu, pop-punku i hip-hopu, który umieścił dwa ostatnie albumy na szczycie sprzedaży w USA. Do zobaczenia w Gdyni - 29 czerwca, Orange Main Stage - napisał organizator festiwalu.

Arctic Monkeys zagra trzeciego dnia festIwalu - 30 czerwca 2023. Lizzo zagra pierwszego dnia festiwalu - we środę 28 czerwca 2023. Podobnie OneRepublic. Queens of the Stone Age zagrają w piątek 30 czerwca, Kendrick Lamar wystąpi na scenie ostatniego dnia w sobotę 1 lipca 2023. Lil Nas X we środę 28 czerwca, a zaraz po nim we czwartek 29 czerwca zobaczymy machine Gun Kelly'ego.  Impreza rozpocznie się 28 czerwca i potrwa do 1 lipca. Całość odbywać się będzie na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

 • 30 lat doświadczenia
 • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
 • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
 • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Open'er Festival

Źródło zdjęcia głównego: Las Vegas Review-Journal / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości