Newsy

"Królowe życia" z nową porą emisji. Sprawdź, kiedy oglądać i co wydarzy się w 10. sezonie

Newsy

TTV

Wiosną na antenie TTV oraz w serwisie Player.pl oglądać można 10. sezon "Królowych życia". Barwne życie bohaterów na dobre zagościło w ramówce stacji, a losy Dagmary, Kasi, Sylwii, Izy, Ani oraz Damiana i Leona śledzą na bieżąco tysiące widzów. Teraz program zmienia pory emisji w telewizji.

"Królowe życia" - kiedy oglądać w TV?

Do tej pory "Królowe życia" były emitowane od wtorku do czwartku o godz. 22:05 oraz w piątki o 22.05 i 22.30.

Od 1 kwietnia odcinki emitowane będą w czwartki i piątki o godz. 22:05. W każdy z tych dni stacja pokaże dwa odcinki popularnego formatu.

"Królowe życia" sezon 10. - co się wydarzy?

Przyjaciółka Dagmary, Kasia namawia ją na wyjazd do Egiptu. Sama mieszka tam od wielu lat i jest pewna, że to miejsce stworzone dla Królowej. Dagmara ma mieszane uczucia, nie chce zostawiać Conana samego w Polsce, a odległość ją trochę przeraża.

Zanim to jednak nastąpi, przyjaciółki szykują się do Wielkanocy. Edzia wymarzyła sobie, że jej tegoroczne święta będą tradycyjne. Razem z Dagmarą wybierają się na wieś do cioci Adama, gdzie zamierzają przygotować prawdziwe, swojskie jedzenie. Królowa nie jest wielką fanką gotowania, ale zrobi wyjątek i pomoże w przygotowaniach.

Ze swoich marzeń i planów nie rezygnuje również Kasia. Do treningów MMA podchodzi bardzo poważnie, a na sali treningowej chce spędzać każdą wolną chwilę. Uważa, że sztuki walki kształtują nie tylko siłę fizyczną, ale też charakter. Ostatnie miesiące były dla niej intensywne. Ćwiczenia na sali łączyła z urządzaniem swojego nowego mieszkania. Mimo, że na razie parapetówki nie zrobi, na symboliczną lampkę wina z okazji zakończenia remontu Królowa zaprosiła mamę i Żyletę.

Z kolei, po wielu kłótniach, Ani i Mateuszowi udało się dojść do porozumienia. Mateusz znalazł pracę, w której dobrze się czuje. Ania jest zadowolona i dumna z narzeczonego, że w końcu ma zajęcie, które mu odpowiada. Czym zajmie się jej ukochany?

Zobacz wideo: Spot wizerunkowy TTV | Wiosna 2021

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TTV

Pozostałe wiadomości