Newsy

Wzruszający gest Laluny Unique z "Królowych życia". Widzowie są zachwyceni: "Kasia, jesteś najlepsza"

Newsy

Aktualizacja:
TTV/Player

Laluna Unique z "Królowych życia" postanowiła zaprosić do siebie Natalię Bartoszek, którą jakiś czas temu zauważyła w innej produkcji TTV, "It’s my life! To moje życie". 20-latka zmaga się z łysieniem plackowatym. Laluna zdobyła się wobec niej na gest, który wzruszył widzów.

"Królowe życia". Laluna Unique i metamorfoza Natalii

Natalia Bartoszek z programu "It’s my Life! To moje życie" przyjechała na zaproszenie Kasi, aby przejść metamorfozę. Laluna zaoferowała jej wykonanie profesjonalnego makijażu permanentnego. - Polubiłam cię od razu z programu. Jesteś super laska, piękna dziewczyna. Naprawdę zrobimy wszystko, żebyś była super szczęśliwa w życiu – powiedziała.

Bohaterka "Królowych życia" poznała też historię Natalii, która od 9 lat choruje na łysienie plackowate. Pokazała jej kilka peruk, dzięki którym Natalia może poczuć się kobieco. – Nie spodziewałam się, że aż taki rewelacyjny będzie efekt – zauważyła.

Kiedy Natalia nie umiała zdecydować, która peruka podoba jej się najbardziej, Laluna postanowiła dać jej w prezencie nie jedną, a trzy peruki. – Nic masz się nie odwdzięczać, ty masz być po prostu szczęśliwa w życiu, rozumiesz? – powiedziała Kasia. Ten gest wzruszył widzów programu TTV.

  • Ja się popłakałam. Piękny gest.
  • Katarzyno moja imienniczko jesteś szaloną kobietą o cudownych sercu. Ważne że zawsze jesteś sobą.
  • Kasia ma tak dobre serce. Piękny gest. Płakałam razem z Wami dziewczyny.
  • Piękny gest. Kasia, jesteś najlepsza, a Natalia w ciemnych wygląda rewelacyjnie.

- czytamy na Instagramie.

- Dziękuje naprawdę bardzo dziękuje jeszcze raz dla mnie to bardzo duże wyróżnienie – napisała z kolei Natalia.

Natalia Bartoszek z "It’s my life. To moje życie" – kim jest?

Natalia dołączyła do programu "It’s my life. To moje życie" w drugim sezonie. Uwielbia motoryzację, przez całe dzieciństwo obserwowała, jak ciężko pracował jej ojciec, dlatego każde wakacje od paru lat poświęca na dorabianie. Nie chce być obciążeniem dla rodziców, dlatego postanowiła wyjechać do Krakowa.

Kiedy była w 5. klasie szkoły podstawowej, Natalia straciła włosy, brwi i rzęsy. Zdiagnozowano u niej łysienie plackowate. Dziewczynie ciężko było zaakceptować zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie.

- Często bałam się reakcji drugiej osoby, myślałam że zostanę sama bez znajomych. Jednak chcę otaczać się tylko wartościowymi ludźmi wokół siebie. Wiele przepłakałam, bo straciłam najważniejszą część wyglądu każdej kobiety. Teraz wiem, że da się z tym żyć, nie jestem ani trochę z tego powodu gorsza, brak włosów ma też swoje plusy – podkreśla Natalia.

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 51-54 | Zwiastun

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości