Newsy

Wypadek na Zakrzówku w Krakowie. Nie żyje 15-letni chłopiec, który skoczył ze skały

Newsy

Zalew Zakrzówek w Krakowie

Tragedia w Krakowie na zalewie Zakrzówek. 15-letni chłopiec skakał razem z kolegami ze skał do zalewu Zakrzówek. Jego koledzy bezpiecznie wrócili do brzegu, jednak 15-latka nie było z nimi. Wezwali pomoc, nastolatka wyciągnięto na brzeg, ale mimo reanimacji nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło we wtorek około godziny 19.20. 15-letni chłopiec skakał razem z kolegami z 10-metrowej skały do zalewu Zakrzówek w Krakowie. Czwórka jego kolegów dopłynęła bez problemu do brzegu i kiedy zauważyli, że nie ma z nimi ich kolegi, zaalarmowali znajdującego się w pobliżu mężczyznę, a ten zadzwonił po służby ratunkowe.

Zgłoszenie do Centrum Powiadamiania Ratunkowego napłynęło o godzinie 19.17 - informuje Katarzyna Cisło z krakowskiej policji. - Pięcioro chłopców skakało do wody z około 10-metrowej skały, niestety jeden z nich nie dopłynął do brzegu. Z wody chłopca wyciągnęli strażacy - dodaje.

Straż, pogotowie i policja od razu przybyła na miejsce. Chłopca wyciągnięto na brzeg, ale mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Zobacz też:

Kobieta śmiertelnie potrąciła egzaminatora na placu manewrowym NOWE INFORMACJE

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości