Newsy

Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej: "Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam"

Newsy

Aktualizacja:

Kasia Kowalska opublikowała na swoim Instagramie krótki film, w którym apeluje o zastosowanie się do zaleceń lekarzy. Jej 22-letnia córka walczy o życie w szpitalu w Londynie, prawdopodobnie zaraziła się koronawirusem.

Kasia Kowalska i jej dramatyczny apel

Kasia Kowalska od kilku dni apelowała w swoich postach o zostanie w domu, zdjęcia jednak nie zdradzały, jak wokalistkę dotknęła pandemia. Wczoraj wieczorem opublikowała wideo, w którym prosi młodych ludzi o zastosowanie się do zaleceń i obostrzeń w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, ze szpitala, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: "Niech Pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo nawet sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Więc nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Więc kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu

- mówiła łamiącym głosem piosenkarka.

Ważne słowa

Pod postem Kasia Kowalska napisała jedynie #bezkomentarza oraz zablokowała możliwość komentowania. Z nagrania wynika, że choroba dotknęła jej córkę, 22-letnią Olę Kowalską, która na co dzień studiuje w Londynie. Od czasu publikacji post został usunięty, jednak wideo znalazło się na profilu Joanny Jabłczyńskiej.

Wsparcie gwiazd

Apel wokalistki poruszył jej fanów oraz znajomych z branży. Komentarze wspierające gwiazdę oraz jej córkę zalały media społecznościowe.

Kasiu modlę się za Was. Kochani: to może spotkać każdego, młodego, w średnim wieku, starego. Każdego z nas . Jesteśmy Wspólnotą. Wzajemnie za siebie odpowiedzialni. ??

- zaapelowała Hanna Lis.

Wideo na swoim profilu udostępniła także Maffashion.

Jest mi ogromnie przykro. Trzymamy kciuki za Olę. A publikuje owe wideo (ogromnie mnie poruszyło) aby może dotrzeć jeszcze do tych, którzy dalej gromadzą się, robią wypady do znajomych, rodzinne zjazdy, imprezy... tym samym prowokują sytuacje zwiększające możliwość zarażenia się, rozprzestrzeniania się wirusa. Kasia wlasnie o to apeluje. Ograniczcie wychodzenie do minimum!

- napisała popularna blogerka.

Kochana Moja❤️❤️calym sercem Z Tobą i Olą ❤️#zostańwdomu błagam Was?

- dodała w komentarzu Magda Steczkowska.

Wszystko dobrze się skończy !! Jesteśmy z Tobą ?? #ZostancieWDomu

- skomentował Maciej Zień.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości