Newsy

Pol'and'Rock Festival 2019. Śmierć 54-letniego mężczyzny. Policja ustala przyczyny

Newsy

Festiwal, muzyka, impreza

2 sierpnia 54-letni mężczyzna bez funkcji życiowych trafił do szpitala. Mimo działań ratunkowych mężczyzna zmarł. Przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok. Dzień wcześniej - 1 sierpnia, w jednym z namiotów na terenie Pol'and'Rock Festiwalu 2019 znaleziono zwłoki mężczyzny.

Śmierć 54-letniego mężczyzny na Pol'and'Rock Festiwal

2 sierpnia 2019 roku o godz. 16.15 policjanci uzyskali informację o tym, że z terenu festiwali z pola namiotowego Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala w Kostrzynie 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych. Mimo podjęcia działań ratunkowych mężczyzna zmarł. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która wskaże przyczyny śmierci mężczyzny

czytamy na stronie lubuskiej policji

Zwłoki na festiwalu

Tragedia na Pol'and'Rock Festiwalu 2019. W czwartek, 1 sierpnia na terenie festiwalu w jednym z namiotów znaleziono zwłoki mężczyzny. Zwłoki znaleźli znajomi mężczyzny.

Informację o tym, że w jednym z namiotów znaleziono zwłoki, otrzymaliśmy od Pokojowego Patrolu o godzinie 9.50 rano. Dopiero po wykonaniu sekcji zwłok będzie można coś powiedzieć o przyczynach śmierci trzydziestopięciolatka - poinformował nadkomisarz Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji.

Udział osób trzecich został wstępnie wykluczony. Wiadomo, że znaleziony mężczyzna przebywał na terenie festiwalu od około trzech tygodni. Nie miał stałego miejsca zamieszkania.

Więcej:

Co zabrać na Pol’and’Rock Festival 2019? Lista rzeczy must have

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości