Newsy

Małgosia Rozenek-Majdan wraca na ekrany telewizorów wcześniej, niż zakładano. Kiedy premiera "Projektu Lady"?

Newsy

Aktualizacja:
"Projekt Lady", materiały prasowe, TVN

"Projekt Lady" już 7 września powróci na antenę TVN. Pierwotnie emisja piątej edycji show z Małgosią Rozenek-Majdan w roli prowadzącej nie była zaplanowana na jesień. Stacja postanowiła jednak wprowadzić zmiany. Kiedy będziemy mogli oglądać postępy dziewczyn z programu?

"Projekt Lady" już jesienią

Wydawać by się mogło, że pandemia koronawirusa zaburzy produkcję ulubionych telewizyjnych programów i seriali. TVN wyszedł z tego jednak obronną ręką, prezentując bogatą ofertę antenową na tę jesień.

Wcześniej planowaliśmy jesień dość ostrożnie, licząc się z tym, że rynek nie odbuduje się tak szybko po wiosennym załamaniu spowodowanym pandemią

- powiedział Wirtualnym Mediom Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN Discovery Polska.

Tym samym udało się już we wrześniu do ramówki przywrócić "Projekt Lady". Piąta edycja programu zaplanowana była na później, sytuacja pozwoliła jednak na wzbogacenie oferty telewizyjnej już teraz. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 7 września, o 21:30.

Do oglądania programu na oficjalnym koncie w mediach społecznościowych zaprosiła jego gospodyni, Małgosia Rozenek-Majdan:

"Projekt Lady" - formuła programu

Formuła programu zakłada nauczenie trzynastu dziewczyn, których życie dotychczas obfitowało w nieodpowiedzialne decyzje, imprezy i brak dbałości o własną kondycją fizyczną i psychiczną, by wprowadziły pozytywne zmiany na co dzień. Jak dotychczas poza nauką dobrych manier, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą zajęcia zmieniające podejście do życia. Od pracy nad poprawą samooceny, aż po radzenie sobie z codziennymi problemami. W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż. Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo. Nad postępami dziewcząt czuwać będą także mentorki: trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz. W nadchodzącej edycji pojawi się także Daniel Qczaj Kuczaj.

5. edycja "Projektu Lady"

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami. Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program. Uczestnictwo w "Projekcie Lady" jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady". Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

Zobacz także:

Qczaj na planie "Projektu Lady". Mamy zdjęcia

Laura Wawrzynowicz odnaleziona. Kto pomógł w poszukiwaniach uczestniczki programu "Projekt Lady"?

Małgorzata Rozenek-Majdan po nagraniu finałowego odcinka "Projektu Lady 5". Fani: "Niczym Angelina Jolie"

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło: Biuro prasowe TVN

Pozostałe wiadomości