Newsy

Kiedy powrót "Na Wspólnej" w TVN?

Newsy

Na Wspólnej/TVN

17 sierpnia 2021 r. rozpoczął się Top Of The Top Sopot Festival. Widzowie TVN mają okazję uczestniczyć w wielkim święcie muzyki i dobrej zabawie, oglądając transmisję z wydarzenia na antenie stacji oraz w serwisie Player. Z tego powodu na kilka dni wstrzymana została emisja serialu "Na Wspólnej". Miłośnicy produkcji nie mają jednak powodów do obaw, już wkrótce znów będą mogli śledzić losy ulubionych bohaterów.

Serial "Na Wspólnej" wraca na antenę TVN

Emisja serialu "Na Wspólnej" została wstrzymana jedynie na krótką chwilę. To dobra wiadomość dla fanów serialu, którzy z pewnością nie mogą doczekać się kontynuacji życiowych perypetii ulubionych bohaterów. Serial wraca na antenę TVN w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku. Do tego czasu widzowie stacji będą mogli oglądać transmisję z koncertów Top Of The Top Sopot Festival, czyli jednego z najbardziej emocjonujących wydarzeń muzycznych tego lata.

Na scenie sopockiej Opery Leśnej pojawią się wyjątkowi artyści. Impreza potrwa do 19 sierpnia 2021 roku. Ostatniego dnia festiwalu odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia TVN24 . Wydarzenie poprowadzą dziennikarze stacji, a występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej uświetnią wspominki związane z ważnymi dla TVN24 momentami.

Nowe odcinki "Na Wspólnej"

Po kilkudniowej przerwie, miłośnicy serialu będą mogli wrócić do oglądania serialu o regularnej porze. "Na Wspólnej" pojawiać się będzie na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o 20.15.

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" nie zabraknie poruszających wątków miłosnych oraz zadziwiających zwrotów akcji. Bohaterowie serialu, jak zwykle, dostarczą widzom wiele emocji. Oczekiwanie na dalszy ciąg ich losów, umilić może doskonała muzyka i atmosfera zabawy, gwarantowana przez organizatorów festiwalu Top Of The Top.

Zobacz wideo: Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" opowiadają anegdotki z planu. "Jestem jajcarzem, lubię rozśmieszać aktorów"

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości