Newsy

Katherine Schwarzenegger jest w ciąży! Chris Pratt ponownie zostanie ojcem

Newsy


Paparazzi przyłapali najstarszą córkę Arnolda Schwarzeneggera z brzuszkiem. Katherine spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dla jej męża, Chrisa, będzie to druga pociecha - Pratt jest już tatą 7-letniego Jacka.

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt

Katherine poznała gwiazdę serii "Jurassic World" w kościele katolickim, do którego uczęszcza. W wywiadach wspominała, że połączyły ich te same wartości. O parze zaczęto plotkować w 2018 roku, gdy paparazzi przyłapali ich na wspólnym pikniku. Plotki potwierdził osobiście Pratt, wrzucając zdjęcie Katherine uwieczniające wspólne świętowanie jej 29. urodzin. Po niecałym roku spotykania się, aktor oświadczył się córce byłego gubernatora stanu Kalifornia, a ta powiedziała "tak". Para pobrała się 8 lipca 2019 roku. Jak poinformowały właśnie media zza oceanu, Chris i Katherine spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Pratt ma już syna z poprzedniego małżeństwa z Anną Faris, z którą rozwiódł się w 2018 roku. Jak była żona zareagowała na wieści z życia eks-ukochanego?

Chris Pratt i Anna Faris

Chris poznał Annę w 2007 roku na planie filmu "Szalona noc". Faris grała w nim obiekt zauroczenia bohatera, w którego wcielił się Pratt. Faris była wtedy żoną Bena Indry, z którym jednak rozwiodła się w kwietniu 2007 roku. Niedługo później zaczęła spotykać się z Chrisem, z którym zaręczyła się w 2008 roku. Faris i Pratt pobrali się na Bali 9 czerwca 2009 roku. W czasie małżeństwa mieszkali w okolicy wzgórz Hollywood, w sąsiedztwie Los Angeles. Ich syn, Jack, przyszedł na świat w 2012 roku. Urodził się jako wcześniak, dziewięć tygodni przed terminem - ważył jedynie 1,7 kilograma. To właśnie ten moment bardzo umocnił Chrisa w wierze chrześcijańskiej, ponieważ z żoną codziennie modlili się, aby prognozy lekarzy się nie sprawdziły. Para uchodziła w świecie show-biznesu za idealną. Mimo to Chris i Anna rozstali się w 2017 roku, a do rozwodu doszło dokładnie rok później. W lutym tego roku Faris w programie Jamesa Cordena potwierdziła swoje zaręczyny z Michalem Barrettem.

Stosunki byłych małżonków można określić jednoznaczne - są bardzo przyjacielskie. Anna wyznała, że zanim Chris oświadczył się Katherine, poinformował byłą żonę o swoich zamiarach telefonicznie. Gdy umieścił zaś dobre nowiny na Instagramie, Faris odniosła się do nich publicznie.

Bardzo cieszę się z waszego szczęścia

- napisała pod postem. Hollywodzkie rozwody bywają traumatyczne, ale nie tym razem. Chris Pratt i Anna Faris są żywym przykładem tego, że nawet po rozwodzie można żyć w pełnej zgodzie.

Zobacz także:

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości