Newsy

Katarzyna Bonda ogłasza ekranizację swoich bestsellerów. Fani: "Czuję, że to będzie sztos"

Newsy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Bonda jest autorką bestsellerów o tematyce kryminalnej. Jej "Okularnik" sprzedał się w ponad stu tysiącach egzemplarzy, zaraz za nim plasują się "Pochłaniacz" oraz "Tylko martwi nie kłamią". Jedna z książek, ku uciesze fanów, już niedługo pojawi się na srebrnym ekranie.

Katarzyna Bonda jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Absolwentka dziennikarstwa stworzyła postać Huberta Meyera, psychologa śledczego który był główną postacią jej pierwszej serii kryminałów. Największą rozpoznawalność przyniosły jej jednak "Cztery żywioły Saszy Załuskiej". W skład sagi wchodzą: "Pochłaniacz", "Okularnik", "Lampiony" oraz "Czerwony pająk".

Ekranizacja powieści Katarzyny Bondy

Autorka bestsellerów ogłosiła na swoim Instagramie radosną nowinę. Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy serial na podstawie jej powieści. Pisarka nie zdradziła, na podstawie których tytułów zostanie stworzona ekranizacja, jednak czujni fani zwrócili uwagę na lampiony pojawiające się w animacji promującej produkcję. Z tego można wnioskować, że serial oparty będzie na podstawie właśnie "Lampionów" lub całości sagi o żywiołach. Program pojawi się na antenie TVN.

Jeszcze w tym roku w TVN... Osobiście nie mogę się doczekać:) I cóż Państwo na to? :)

- wyjawiła zadowolona autorka.

Reakcje czytelników

Na zachwyty fanów pisarki nie trzeba było długo czekać. W komentarzach cieszyli się z informacji oraz dopytywali o szczegóły produkcji. Pisarka póki co, nie zdecydowała się wyjawić detali i trzyma widzów w napięciu.

Wow, super informacje gratulacje????? Ja dopiero zaczynam serie z Saszą, wiec jesli to na tej podstawie, to najpierw ksiazki a potem serial obejrze??‍♀️??❤️

Pani Kasiu ale super!!!! ????? ja również nie mogę się doczekać , jak nie oglądałam TV, tak teraz gdy są seriale na podstawie książek Mroza plus będą książki na podstawie Pani książek to TV stanie się moim przyjacielem ??? świetnie ! a można dowiedzieć się na podstawie których Pani bestsellerów? można prosić choć trochę info? ?

A ja na to, jak na lato! ?Świetna wiadomość, nie mogę się doczekać ?

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości