Newsy

"Kanapowcy". Szokująca reakcja Sebastiana na wyznanie Kuby. Tego konfliktu nie da się zażegnać?

Newsy

Bohaterowie programu "Kanapowcy" wspólnie wyruszyli na obóz, w czasie którego mają zadbać o to, aby już wkrótce całkiem zmienić swój styl życia. Między dwoma panami doszło jednak do scysji, której źródłem było wyznanie Kuby. Chłopak powiedział, że jest gejem.

"Kanapowcy". Sebastian wściekły na Kubę

Przebywając na obozie, Kuba napomknął o swojej orientacji. Tym zwierzeniem mocno zirytował Sebastiana, który nawet nie udawał, że jest tolerancyjny. Sytuację próbowali ostudzić pozostali uczestnicy programu TTV, jednak bez skutku. Aby ostudzić nerwy, wieczorem bohaterowie rozeszli się do pokojów.

Jak się okazało, ataki agresji, z których znany jest w programie szczególnie Sebastian, mogą być związane z efektem odstawienia. Sebastian nałogowo pali marihuanę. Podczas pobytu na obozie, pierwszy raz od trzech lat, przez tydzień nie sięgnął po używki. Kanapowiec za namową trenera, zdecydował się na odwyk. Czy uda mu się zerwać z nawykiem? Jakie będą relacje Sebastiana i Kuby w następnych dniach? Dowiemy się już wkrótce.

"Kanapowcy" – o programie. Kiedy oglądać?

Bohaterowie trzeciej już serii "Kanapowców" pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca zawalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Nadwaga, z którą walczą od lat, to nie tylko kilka dodatkowych kilogramów, ale i trudności w wykonywaniu codziennych czynności , nie wspominając o wyjściu na basen z dziećmi czy rozebraniu się przed partnerką. Miesiące treningów i drastyczna zmiana diety brzmią groźnie, ale czy bardziej niebezpieczna dla zdrowia i życia nie jest otyłość? Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil podjęli to wyzwanie.

Zgodnie z zasadami, czujne kamery programu podglądają codzienność mężczyzn. Każdy z nich musi systematycznie ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze, pływać i zdrowo się odżywiać. Wszystko po to, by zdać ten jeden z ważniejszych egzaminów – ukończyć bieg z przeszkodami i powrócić do formy. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia tego celu?

Premierowe odcinki programu "Kanapowcy” w każdy wtorek o godz. 22:00 na antenie TTV. Program dostępny jest także w Payer.pl.

Zobacz wideo: Kanapowcy | Nowy sezon | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TTV

Pozostałe wiadomości