Newsy

"Kanapowcy 3" - wielki finał. Kto zrzucił najwięcej kilogramów w historii programu?

Newsy

Finałowy odcinek programu "Kanapowcy 3" wyemitowany był we wtorek (8 czerwca) na antenie TTV o godzinie 22:00. Droga bohaterów do wymarzonej sylwetki była kręta i wyboista. Komu się udało pozbyć dodatkowych kilogramów? Kto na stałe postanowił zmienić swoje nawyki?

"Kanapowcy 3" - bohaterowie

Każdy, kto choć raz próbował pozbyć się dodatkowych kilogramów, doskonale wie, że zadanie to nie jest proste. Zmiana diety i więcej ruchu to dopiero początek, bo podstawą są nawyki, które należy na stałe wprowadzić w życie. Na własnej skórze przekonali się o tym bohaterowie programu TTV pt. "Kanapowcy". W trzeciej serii tego zadania podjęli się Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil, którzy pod okiem instruktora kulturystyki Krzysztofa Ferenca walczyli o zdrowie. Każdy z nich musiał porzucić dotychczasowy tryb życia na rzecz systematycznego uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Ich starania śledziły kamery.

- Chciałem zmienić styl życia, bo to było tak, że rzeczywiście wracałem z pracy, kładłem się na kanapę i było tylko obżarstwo, a praca siedząca – wyjawił w Dzień Dobry TVN Kamil Fijałkiewicz, który do programu zgłosił się, ważąc 105 kg. (Więcej na ten temat w artykule: Dzięki "Kanapowcom" małżeństwo schudło razem 40 kg. "Gdyby nie Justyna, to sam bym nie dał rady" ).

Po obozie odchudzającym wraz z żoną zaczął nad sobą pracować i wziął się za treningi. Podobnie było w przypadku Sebastiana, który swoją przygodę z programem "Kanapowcy" rozpoczynał z wagą 118 kg. Podjął walkę i obecnie jego życie zmieniło się o 180 stopni.

- Rano wstaję. 20 km rowerem do pracy, 10 godzin w pracy, 20 km z pracy. Ogarniam się. Idę spać. Następny dzień tak samo. Jak mam dzień wolny, to zazwyczaj rower też jest grany ze znajomymi, jakaś piłeczka. Komputer też, ale zdecydowanie mniej – mówił na instagramowym profilu stacji TTV.

"Kanapowcy 3" – finał sezonu. Kto ile schudł?

Po miesiącach treningów i zmianie diety przed mężczyznami największe wyzwanie. Bohaterów trzeciego sezonu programu "Kanapowcy" czekała ostatnia wizyta w klinice. Podczas niej okazało się, kto sumiennie przepracował ostatnie pół roku. Dowiedzieliśmy się również, kto został rekordzistą i zrzucił najwięcej kilogramów w historii programu.

  • Kamil – 26 kg
  • Sebastian – 33 kg (rekord!)
  • Patryk – 21 kg
  • Piotrek – 29 kg
  • Kuba – 24 kg

Łącznie panowie zrzucili 133 kg, a przypomnijmy, że ta edycja była "najcięższa" - uczestnicy ważyli nawet ponad 140 kilogramów.

Na tym nie koniec. Bo ostatecznym testem okazał się ekstremalny bieg z przeszkodami. Z powodów zdrowotnych jeden z nich, Patryk nie mógł wziąć udziału w wyścigu.

"Kanapowcy" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu "Kanapowcy" obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Zobacz także:

"Receptura" - kto wcieli się w główną bohaterkę? Podpowiedź na zdjęciu

Krystian Ferretti z "Hotelu Paradise" zdradza, na co wyda wygraną. To może być strzał w dziesiątkę

"Dzień świra" kończy 20 lat. "Jestem poruszony, że ten film przetrwał taką próbę czasu"

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: player.pl/TTV

Pozostałe wiadomości