Newsy

Koronawirus godzi gwiazdy. Justyna Steczkowska "Możecie dzisiaj pomyśleć nad tym, czy naprawdę warto mieć wrogów"

Newsy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/EastNews

Doda i Justyna Steczkowska są jednymi z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Przez lata były skłócone, teraz jednak zakopały topór wojenny.

Konflikt piosenkarek rozpoczął się wiele lat temu. Swój początek miał podczas nagrań do jednego z telewizyjnych show, który Justyna prowadziła, a Dorota była jurorką. Właśnie wtedy wokalistki zaczęły dogryzać sobie na wizji, aby w końcu przenieść konflikt poza szklany ekran.

Dorota Rabczewska i Justyna Steczkowska pogodziły się

W trakcie kwarantanny i przymusowego siedzenia w domu wiele gwiazd organizuje transmisje live w swoich mediach społecznościowych. Podczas wirtualnych spotkań z fanami często łączą się z innymi osobami z branży lub specjalistami. Do tego grona zalicza się Doda, która sprawiła swoim widzom niemałą niespodziankę.

Nie ma takiej opcji, żebyście zgadli z kim za chwilę się połączymy. Nie ma takiej opcji! Mogę się z Wami zakładać o wszystkie pieniądze świata

- zaczęła transmisję wokalistka.

Zaraz połączę się z osobą, która opowie Wam, jak spędza czas swojej kwarantanny, jakie ma sposoby na to, żeby jej się z kolei nie nudziło. Wielki autorytet, więc z pewnością dużo od niej się dowiecie i posłuchacie mam nadzieję

- kontynuowała Dorota, zanim zdradziła kto będzie gościem jej transmisji. Okazało się, że jej rozmówczynią była sama Justyna Steczkowska.

Topór wojenny zakopany

W trakcie rozmowy gwiazdy rozmawiały o tym, jak spędzają kwarantannę i jak radzą sobie z zamknięciem w domu. Dyskutowały też o wpływie odosobnienia na ludzi, świat oraz zmianach, które mogą nastąpić po pandemii.

Same jesteśmy najlepszym przykładem tego, że świat zaczyna się zmieniać od siebie. Sama pamiętasz nasze niechlubne lata, kiedy po prostu rzucałyśmy w siebie oszczepami, kompletnie niepotrzebne. (...) Skoro my mogłyśmy dogadać się ze sobą, wystąpić w jednym koncercie, a dzisiaj rozmawiamy sobie o tym, jak spędzamy kwarantannę. To co to znaczy dla Was? Myślę, że jesteśmy takim chlubnym-niechlubnym przykładem na to, że możecie dzisiaj pomyśleć nad tym czy naprawdę warto mieć wrogów, a może odezwać się do dawno zapomnianego przyjaciela. (...) Według mnie wszystko zaczyna się od dobrej energii wokół nas.

- nawiązała do konfliktu wokalistek Justyna Steczkowska.

Gwiazdy kontynuowały rozmowę przez prawie 20 minut, a w trakcie poruszały ważne tematy i apelowały do widzów o zostanie w domach.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości