"40 kontra 20": nowa uczestniczka w programie. Kim jest Julia Kupiec?

Newsy

Aktualizacja:

W programie "40 kontra 20" temperatura rośnie z minuty na minutę. Gdy opadły już pierwsze emocje - czas na następne. A tych z pewnością nie zabraknie, bo przed uczestniczkami nie tylko pierwsze tête-à-tête, ale również spotkanie z nową koleżanką.

Julia Kupiec - kim jest nowa uczestniczka programu "40 kontra 20"

Julia Kupiec to wielokrotnie utytułowana Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Świata w tańcu nowoczesnym. 24-latka jest także absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, założycielką i choreografką grupy tanecznej Juju Dancers.

Julia zajmuje się również fotomodelingiem, współpracując ze znanymi markami. W karierze nieustannie wspierają ją rodzice, z którymi ma świetny kontakt. 24-latka wzbudza zainteresowanie, lecz jak sama mówi, niewiele osób zna ją naprawdę. Cechy charakteru z których jest dumna: pracowita, ambitna i empatyczna.

Nowa uczestniczka w 40 kontra 20

Niemałe zamieszanie wzbudzi wśród mieszkanek willi nowa uczestniczka. Pochodząca z Warszawy Julia jest instruktorką tańca i prowadzi własny zespół. Jak sama przyznaje, woli starszych partnerów, ponieważ mężczyźni dojrzewają wolniej.

- Wszystkie poczułyśmy się zagrożone - skwitowała Oliwia. - Julia jest naprawdę piękną dziewczyną - zaznaczyła.

Tej opinii z pewnością nie podzieliła Patrycja, która wytknęła koleżance poprawianie urody.

- Implanty tu, implanty w t***u, implanty na klacie - wyliczała, wspomagając się gestykulacją.

Choć opinie były podzielone - jedno jest pewne: Julia wywołała spore emocje u koleżanek. To, czy podobnie zadziała na mężczyzn pozostaje pod znakiem zapytania.

40 kontra 20. Co się wydarzy w 3. odcinku?

W 2. odcinku show "40 kontra 20" Robert Kochanek zaprosił wszystkie dwudziestki na wyprawę do winnicy. Tam próbował dobrać wino do charakteru uczestniczek. Nie obyło się bez zabawnych komentarzy uczestniczek.

- Czuję, że może sponiewierać - powiedziała Patrycja, kosztując różowego wina.

Grupowa randka to jednak pierwszy krok do czegoś poważniejszego. Dla Roberta Kochanka degustacja stała się sposobem na lepsze poznanie uczestniczek. Ostatecznie zdecydował się na spotkanie tylko we dwoje z jedną z uczestniczek.

- To był absolutny strzał w dziesiątkę - skomentowała wybranka Roberta. - Mam nutkę niezaspokojenia i większej chęci poznania go - podsumowała spotkanie.

W 3 odcinku "40 kontra 20" mieszkanki Glampingu udadzą się do gaju oliwnego, gdzie zostaną postawione przed dość nietypowym zadaniem. Dojenie kozy, które przygotował dla uczestniczek Bartek wywołało wiele radości wśród pań.

40 kontra 20 odcinek 3. - gdzie oglądać

Premierowy 3 odcinek show można zobaczyć już w środę 30 czerwca na antenie TVN7 o godzinie 20:00. Pełne odcinki programu są również dostępne w serwisie Player.pl . Zobacz wideo: Nowy program randkowy „40 kontra 20”

Zobacz też:

Małgorzata Ohme na zdjęciu z córką. Fani porównują prezenterkę do J.Lo

Agata Młynarska o trudach i wyzwaniach wczesnego macierzyństwa: "W tych debiutach trzeba być cierpliwym"

Katarzyna Kolenda-Zaleska o pracy dziennikarza. "Jesteśmy tolerancyjni i uważam, że prawa człowieka są najistotniejsze"

Autor: Adam Barabasz

Reporter: Oskar Netkowski