Newsy

Nowości i hitowe kontynuacje jesienią w TVN7. Sprawdź, kiedy premiery seriali i programów w Siódemce

Newsy

Jesień w TVN7 będzie czasem, w którym nie zabraknie emocji i nikt nie będzie się nudził. Na antenę Siódemki powrócą uwielbiane przez widzów formaty, nie zabraknie też nowości. Kiedy obejrzymy pierwsze odcinki seriali i programów?

Jesienna ramówka 2021 – nowości TVN7

Siódemka stawia na oryginale produkcje, dlatego jesienią na antenie TVN7 zobaczymy dwa nowe polskie seriale. W pierwszy z nich bohaterowie w dążeniu do szczęścia, będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. Drugi to historia dwóch par, które próbują odnaleźć się w rodzinnym życiu.

"Papiery na szczęście" – nowy serial jesienią w TVN7

W Siódemce nowy serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. "Papiery na szczęście" to historia Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią.

W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

Premiera już 6 września o godz. 19:30 w TVN7 (emisja od poniedziałku do czwartku). Bohaterowie "Papierów na szczęście" będą czekać na użytkowników Playera już od 2 września. W każdy czwartek w serwisie pojawią się cztery premierowe odcinki jesiennej nowości.

materiały prasowe

"Mamy to!" – nowość w Siódemce

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy "Mamy to" otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców, ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnymi.

Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Mysłakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi, zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak) – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.

Serial, oparty na autorskim pomyśle Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek, przedstawia codzienne życie rodziców. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

"Mamy to" można już oglądać na Playerze. Premiera na antenie TVN7 w piątek, 3 września o godz. 19:30 (nowe odcinki w każdy piątek).

materiały prasowe

Jesienna ramówka 2021 – kontynuacje TVN7

W Siódemce nie zabraknie też znanych i lubianych formatów. Po wakacyjnej przerwie, z przytupem powraca "BrzydUla 2". Startuje także tartuje kolejna edycja "Hotelu Paradise", prowadzonego przez Klaudię El Dursi, zobaczymy też kontynuację losów bohaterów serialu "19+".

"BrzydUla 2" – nowe odcinki jesienią w Siódemce

Już wkrótce fani dostaną to, na co czekali cały rok – Dobrzańscy znowu razem! Co prawda w sekrecie przed wszystkimi, ale razem. Teraz nic już nie stanie na drodze do ich szczęścia. Nic, poza atrakcyjną singielką i… Markiem 2!

W Playerze Ula i jej przyjaciele czekają na widzów przed emisją w TV – od 26 września w każdy czwartek w serwisie pojawią się cztery premierowe odcinki. Użytkownicy platformy cały czas mogą przypomnieć sobie również dawne perypetie bohaterów "BrzydUli" 1 i 2. W TVN7 serial powraca 30 sierpnia. Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

materiały prasowe

"Hotel Paradise 4", czyli jesień w TVN7 na Zanzibarze

Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. Od euforii, namiętności i miłości, przez rozczarowanie, żal, złość, a nawet nienawiść.

W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to dlatego, że tym razem w hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi ruchami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia. Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała Amora, trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności?

"Hotel Paradise 4" od 30 sierpnia o godz. 20:30 w TVN7 (emisja od poniedziałku do piątku). Fanom emocji szalejących na Zanzibarze Player zapewni odcinki z jednodniowym wyprzedzeniem oraz moc dodatkowych atrakcji.

Materiały prasowe

materiały prasowe

"19+" w jesiennej ramówce TVN7

Jesienne premiery serialu "19+" rozpoczynamy w chwili, kiedy bohaterowie zmagają się z miłosnymi zawodami, zazdrością, ale bycie razem i poczucie, że ma się wokół przyjaciół, daje im siłę, by dążyć do celu i być szczęśliwymi. Ulubionym od lat bohaterom widzów przyjdzie mierzyć się z coraz poważniejszymi sprawami, ale nie stracą przy tym swojego młodzieńczego entuzjazmu.

Nowe odcinki "19+" już od 30 sierpnia o godz. 19:00 w Siódemce (od poniedziałku do czwartku). Na wszystkich fanów paczki przyjaciół z Krakowa na Playerze premierowe odcinki będą czekać już od 27 sierpnia. W każdy czwartek w serwisie pojawią się cztery nowe epizody.

materiały prasowe

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości