Newsy

"Hotel Paradise". Sara wspomina udział w programie. "Strzeliłam do własnej bramki"

Newsy

TVN7/Player

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania program "Hotel Paradise" musiała opuścić Sara. Nic tego nie zapowiadało, bo dziewczyna tworzyła bezpieczny układ z Krystianem. Jakie były kulisy jej odejścia?

Sara opuściła "Hotel Paradise"

Ostanie Rajskie Rozdanie nie zakończyło się dla Sary dobrze. Bibi i Simon zdecydowali, że dziewczyna nie może połączyć się z Krystianem. Tym samym Sara musiała zawalczyć z Luizą o Krzysztofa. To było zaskakujące posunięcie, bo wszyscy w hotelu wiedzieli, że Krzysiek jest bardzo lojalny wobec Luizy.

Krystian był rozżalony decyzją Bibi i Szymona oraz tym, że uczestnicy programu znowu zadecydowali za niego. Mężczyzna nie jest zadowolony z tego, że musi tworzyć parę z Ewą. Z Sarą czuł się bardzo komfortowo i jasne było, że żadne z nich nie chciało tworzyć głębszej relacji. Teraz obawia się, że nowa partnerka będzie na niego naciskać i skracać dystans, a jego serce, jak wszyscy wiemy, wciąż należy do Basi.

"Hotel Paradise": Kto najbardziej spodobał się Sarze?

Po powrocie do Polski Sara udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim udziale w programie "Hotel Paradise". Uczestniczka dołączyła do reszty w momencie, kiedy zdążyły zawiązać się już pierwsze przyjaźnie i poważniejsze romanse. Jak przyznała, początkowo była nieco zestresowana i onieśmielona nowym towarzystwem, dlatego trzymała się na uboczu. Dodała też, że to Maurycy był pierwszym chłopakiem, który jej się spodobał, co nie oznacza wcale, że był w jej typie.

- Byłam z nim na bardzo fajnej randce, takiej typowo sportowej, więc chyba wiedzieli, jakie mam preferencje. Mieliśmy bardzo fajny kontakt, ale jak się pojawiłam, to rozbiłam jego parę z Luizą, więc gdzieś tam się zrobił taki trójkącik między nami, bo nie wiadomo było, z kim finalnie Maurycy zostanie w tej parze. Każdy chciał walczyć o swoje. (...) Czułam się do niego trochę przywiązana na początku ze względu na to, że to była osoba, która mnie trochę wprowadziła w towarzystwo, ale musze powiedzieć, że nie miałam takiej osoby, na którą bym spojrzała i stwierdziła, że "ten chłopak jest super i chciałabym się z nim sparować" - mówiła Sara. Jak dodała, najbardziej polubiła Basię i to z nią chętnie stworzyłaby parę na Zanzibarze, jednak zgodnie z zasadami programu panie łączą się w dwójki z panami.

Po wyeliminowaniu Maurycego Sara została singielką. Sama miała swój w tym udział, ponieważ musiała wskazać osobę, która nie pasuje do programu. Zasugerowała się wówczas tym, co podpowiedzieli jej inni uczestnicy. - Strzeliłam do własnej bramki - przyznała szczerze.

Przez to, że sama nie znalazła drugiej połówki, szanowała szczęście innych i nie rozbijała par, które rzeczywiście mają szansę zbudować coś trwałego. Jej relacja z Krystianem była czysta kumpelska. - Nie jest łatwo znaleźć w programie osobę, której możesz zaufać - dodała.

Pod koniec swojej przygody z "Hotelem Paradise" Sara miała szansę sparować się z nowym uczestnikiem, Mariuszem, który zaproponował jej układ. Ona wolała być jednak lojalna wobec Krystiana. Niestety podczas Rajskiego Rozdania to właśnie ona musiała opuścić wyspę. Jak przyznała w wywiadzie, "trochę żałuje" tego, że nie dała szansy nowemu koledze. Wtedy jej udział mógłby być dłuższy.

"Hotel Paradise 3" - gdzie i kiedy oglądać?

Po tym, jak Sara opuściła "Hotel Paradise" na jej miejsce przyjdzie nowy uczestnik. Kim będzie? Z kim nawiąże sojusz, a którym parom pokrzyżuje plany? Przekonamy się o tym wkrótce. Emisja 33. odcinka "Hotelu Paradise 3" już w poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.

Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 33 | Zwiastun

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Ola i Michał przyłapani przez Krzyśka. Co na to pozostali uczestnicy? "Nie do wiary"

Tajemniczy gość i niespodziewany pocałunek w "Hotelu Paradise 3". "Bardzo nieładnie się zachowałeś"

Julia Wróblewska w obszernym wywiadzie o zaburzeniach osobowości. "Moje problemy zaczęły się po rozwodzie rodziców"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości