Newsy

"Hotel Paradise 3": Między Simonem i Bogusią pojawiła się kość niezgody. Chodzi o inną uczestniczkę

Newsy

TVN7/x-news

Im bliżej finału w programie "Hotel Paradise", tym robi się goręcej. Strategia coraz częściej bierze górę nad uczuciami. Czy to pomoże uczestnikom wygrać nagrodę pieniężną?

"Hotel Paradise 3" odcinek 24. Coraz więcej konfliktów w programie

Do niedawna mogło się wydawać, że trzeci sezon programu "Hotel Paradise" jest dość rodzinny w porównaniu z pierwszym i drugim. Ostatnie odcinki przyniosły jednak pierwsze poważne dramy.

Wszystko zaczęło się od tego, że Luiza rozbiła związek Krystiana i Basi. Ta relacja nie potrwała długo, ponieważ na jej miejsce szybko wskoczyła Sara. Panie są obecnie na wojennej ścieżce, a jak to przekłada się ogólnie na relacje w programie?

"Hotel Paradise 3" odcinek 24. Sara i Luiza rozdają karty

Po związaniu się z Krystianem Sara stała się naczelnym wrogiem Luizy, a tym samym Oli. Panie nie kryją się z tym. Po drugiej stroni konfliktu jest też Krystian, który chce doprowadzić do wyeliminowania Luizy z programu. W tym też celu dążył do przeparowania i zakończenia związku z nią. Sara i Krystian mają więcej zwolenników. Bogusia również nie rozumie tego, że Luiza rozbiła jedną z najsilniejszych par w programie. Innego zdania jest jednak Simon.

- Ja nie lubię knuć, ale to jest ten moment, że ja chcę, żeby Luiza dalej zaszła. Będę robić wszystko, żeby ją tu zostawić - powiedział.

Czy jego deklaracji zaważy o dalszym udziale Bogusi w programie? Ona i Simon mają się ku sobie już od pierwszego odcinka trzeciej edycji "Hotel Paradise".

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinki 21-24 | Zwiastun

Zobacz też:

Łzy w "Hotelu Paradise". Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie przyniosły wiele emocji

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z modelką rozgrzało sieć. Co łączy go z Ludwiką Cichecką?

Klaudia El Dursi skończyła 32 lata. Na początku kariery wystąpiła w znanym serialu TVN

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości