Newsy

"Hotel Paradise" - wszystko, co musisz wiedzieć o nowym programie TVN7

Newsy

Aktualizacja:

"Hotel Paradise" - premiera nowego reality show odbyła się w poniedziałek. Pierwszy odcinek programu był emitowany na TVN i TVN7. Klaudia El Dursi opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu, na czym polegają zasady programu oraz zdradziła kilka szczegółów dotyczących pobytu na rajskiej wyspie.

Premiera "Hotelu Paradise" już 24 lutego na antenie TVN i TVN7. O godz. 20.00 rozpocznie się rywalizacja mieszkańców hotelu z rajskiej wyspy Bali. Uczestnicy reality-show to single mieszkający w luksusowym kurorcie. Bohaterowie programu w każdym tygodniu muszą łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Pozostała jedna osoba musi znaleźć dla siebie parę, w innym wypadku będzie musiała opuścić hotel.

Zobacz także: Raz,dwa, trzy - piękna Ty! Zgłoś się na nasz casting

"Hotel Paradise" - uczestnicy

Kim są uczestnicy programu? Średnia wieku mieszkańców hotelu to dwadzieścia kilka lat. Czy są to osoby, które szukają miłości, czy zależy im na karierze? Klaudia El Dursi wyjaśnia:

Faktycznie przychodzą osoby, które szukają miłości - otwarcie o tym mówią, że przyszli po miłość, chcą stworzyć związek, założyć rodzinę. Ale są takie osoby, które już w głowie analizują, że mają w planie biznes i przyszły po sławę

- zdradziła prowadząca.

Zasady programu "Hotel Paradise"

Teoretycznie zasady są banalnie proste - uczestnicy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Kto nie znajdzie pary - odpada. Każde siedem dni to nie tylko czas wakacji, ale też krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych.

Chodzi o to, żeby nie zostać singlem, trzeba użyć wszelkich sposobów, dołożyć wszelkich starań, aby zawsze mieć parę

- wyjaśniła Klaudia El Dursi.

Będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę, aby osiągnąć swój cel. Co tydzień w "Hotelu Paradise" będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału?

Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Zobacz także:

Michał Koterski i Marcela Leszczak rozstali się. Czy to naprawdę koniec ich związku?

Prowadząca program - Klaudia El Dursi

Jak się czuje modelka w nowej roli? Czy podoba jej się nowe wyzwanie?

Wydaje mi się, że z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej. Mam większą śmiałość, otwartość i swobodę. Bardzo się cieszę, że dostałam taką szansę i się realizuję i spełniam. Wyspa jest rajska, jest przepięknie, można się napawać przepięknymi widokami.

- wyznała Klaudia.

Internauci zauważyli, że Klaudia schudła. Co jest przyczyna odmienionej sylwetki prezenterki?

Jest jedna rzecz, przyznam się, która mi tutaj nie odpowiada. Nie mogę sobie znaleźć odpowiednich potraw dla siebie. Coś jest nie tak w smaku, zapachu, przyprawach

- zdradziła prowadząca.

Zobacz także: Dzień z życia polskich sześcioraczków. "Ciężko sobie wyobrazić, jak to będzie, kiedy oni nauczą się przemieszczać po domu"

Gdzie oglądać Hotel Paradise

Losy mieszkańców „Hotelu Paradise” będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie będzie udostępniona wersja „director’s cut”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki. Na platformie będziemy mieli też dostęp do „Nagrań z raju”, czyli dodatkowych treści o charakterze streamu oraz „Host-Show”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże zaplecze z planu.

Zobacz też:

Wiosna 2020 z TVN. Co nowego pojawi się na antenie?

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

Najtrudniejsza scena w „365 dni”? Anna Maria Sieklucka: „To scena masturbacji”

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości