Newsy

Premiera 5. edycji "Hotelu Paradise" na TVN7. Co nowego wydarzy się w programie?

Newsy

Autor:
Oskar
Netkowski

Fani wakacyjnych miłości długo czekali na ten moment. Rusza 5. sezon "Hotelu Paradise", nagrywany w nowym miejscu, z nowymi mieszkańcami. Premiera już 21 lutego w TVN7, o godzinie 20:35!

"Hotel Paradise 5"

Już za kilka chwil dziewięcioro uczestników przekroczy bramy raju i od pierwszego momentu będzie musiało uważnie się obserwować i słuchać nawzajem, aby podjąć decyzję, z kim spędzą pierwszą noc. Podczas premierowego łączenia w pary, to panowie dokonają wyboru. Jednak nie będzie on tak oczywisty. Czas uruchomić wyobraźnię.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Mężczyźni będą musieli zamknąć oczy i pofantazjować, jak ich wybranka prezentuje się w sypialni. Czy ich przypuszczenia się potwierdzą? Kto spędzi pierwszą noc samotnie? Wszystkiemu będą przyglądać się gospodarze Hotelu Paradise, następcy Kisiela – psy Chałka i Pączek. 

"Hotel Paradise" - odświeżona formuła

W nowym sezonie na widzów i uczestników czeka odświeżona formuła oraz kilka niespodzianek. Poza znanymi stałymi elementami programu, takimi jak Pandora, Rajska wyrocznia czy Rajskie rozdanie, w tej edycji pojawi się nowy - "Szansa od raju". Uczestnikom dochodzącym do programu, trudniej będzie zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. 

Jedenaścioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma "Szansę od raju". Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek, będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki.

Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w "Hotelu Paradise". Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym Rajskim Rozdaniem.

"Hotel Paradise" - dodatek na Player.pl

Produkcja zaplanowała sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który opuści "Hotel Paradise". "Przesłanie z Raju" będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl. Uczestnik żegnający się z programem otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w "Hotelu Paradise". Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostanie zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi. Poznamy wtedy zawartość koperty. A będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w "Hotelu Paradise", na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju. 

Pierwszy odcinek Hotelu Paradise obejrzysz już 21 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany cztery razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35. Odcinki będą dostępne także w serwisie internetowym Player.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Informacja prasowa TVN

Pozostałe wiadomości