Newsy

"Hotel Paradise 4". Nowa para w programie. Maria będzie mogła rozbić dwa związki

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plMaria "Hotel Paradise 4"

Spokój na rajskim Zanzibarze już na dobre odszedł w zapomnienie. Od kiedy w "Hotelu Paradise" pojawiła się Wiktoria, dziewczyny czują się niepewnie w swoich parach. Singielka najlepiej dogaduje się z Kubą i Miłoszem. Czy któryś z nich zostawi swoją dotychczasową partnerkę i zwiąże się z nową uczestniczką?

"Hotel Paradise 4". Wiktoria opuszcza singlówkę

W poprzednim odcinku Wiktoria otrzymała tabliczkę z sercem od Kuby, co oznaczało, że tylko on spośród wszystkich panów w hotelu chciał dać jej szansę na wejście w relację. Nowa uczestniczka bez wahania skorzystała z okazji i związała się z nim. Tym samym Maria została bez partnera i musiała trafić do singlówki.

Nikt się nie spodziewał, że Marysia tak emocjonalnie zareaguje na przeparowanie. W szczerej rozmowie z Kubą wyznała mu, że będzie o niego walczyć. Z kolei Wiktorii powiedziała, żeby nie czuła się zbyt pewnie u boku jej chłopaka. Nerwowa sytuacja ostatecznie została załagodzona. Szczera rozmowa oczyściła atmosferę i dziewczyny postanowiły zakopać wojenny topór.

Maria zmieni układ sił w "Hotelu Paradise"

W tym programie najwięcej przywilejów mają... single! To właśnie oni w wielu sytuacjach rozdają miłosne karty i mogą wprowadzić zamęt. Nie inaczej było i tym razem. Wszyscy uczestnicy otrzymali zadanie, by zbudować na plaży zamek z piasku, który miał przypominać ich rajski hotel. Na koniec umieścili tam swoje podobizny. Nikt się nie spodziewał, że z pozoru przyjemna zabawa, zmieni się w wyrachowaną grę.

Maria, jako singielka, otrzymała od Klaudii El Dursi zadanie. Miała zmienić układ sił i dwoma ruchami pozamieniać mężczyzn i kobiety w parach. Kto nie będzie najbardziej niezadowolony z nowego partnera?

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości