Newsy

"Hotel Paradise 4". Komu najbardziej podoba się Vanessa? "Ona próbuje uwodzić wzrokiem"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Przemek i Łukasz rozmawiają o Vanessie

W tym programie każdy dzień przynosi nowe zwroty akcji. W hotelu pojawiła się nowa, niezwykle piękna Vanessa, która może niejednemu chłopakowi zawrócić w głowie. Szczególnie dwóm panom trudno oprzeć się jej urokowi. Czy wkrótce nastąpi przeparowanie?

"Hotel Paradise 4" odcinek 28. Vanessa spodobała się chłopakom

Za nami jeden z najbardziej emocjonujących odcinków "Hotelu Paradise". Z rajskim Zanzibarem musiały pożegnać się Wiktoria i Natka, a na ich miejsce weszła do programu nowa uczestniczka - Vanessa, która od razu połączyła się w parę z Mateuszem. Piękna 22-latka bez wątpienia wpadła w oko wszystkim chłopakom, którzy zaczęli plotkować na jej temat.

Vanessą najbardziej zainteresowani są Przemek i Łukasz. Ten pierwszy, który jest w związku z Launo, już od dłuższego czasu zapowiadał, że jeśli do hotelu dołączy dziewczyna, która mu się spodoba, to będzie chciał wejść z nią w relację. Z kolei Łukasz z jednej strony jest szczęśliwy w związku z Naną, ale z drugiej - aparycja Vanessy bardzo go przyciąga.

- Ja widzę takie ruchy kobiece, ona ma ten koci wzrok, który mi się podoba - wyznał Łukasz.

- Mamy podobne myślenie. Ja widzę, że ona próbuje uwodzić wzrokiem. Ogólnie jest atrakcyjna, ale zobaczymy, z kim będzie rozmawiała w najbliższych dniach - dodał Przemek.

Co więcej, również Miłosz i Michał przyznali, że nowa uczestniczka jest bardzo atrakcyjna i odbiega urodą od niektórych pań w hotelu.

Launo jest zazdrosna o Przemka?

Czy dziewczyny powinny czuć się zagrożone? W końcu któryś z ich partnerów mógłby postanowić zmienić dotychczasową parę i związać się z Vanessą. Co ciekawe, uwadze Launo nie umknęło, że Przemek zainteresował się nową dziewczyną - spędza z nią dużo czasu, rozmawia i żartuje. Postanowiła poruszyć tę kwestię w rozmowie sam na sam.

- Ostatnio coraz więcej czasu spędzasz z nowymi niż ze mną... - powiedziała Launo,

- To nie jest tak, bo ostatnio nie miałaś ochotę na dotyk, bliskość. Po prostu gadam sobie z innymi. Śpisz większość dnia, nie ma cię, to co mam robić? - zapytał Przemek.

Tymczasem Vanessa i jej chłopak Mateusz udali się na romantyczną randkę. Wyruszyli w podróż kładem po wyspie. Świetną zabawę zwieńczyła kolacja z owocami morza i kieliszkiem szampana. Para doskonale się bawiła. Głęboko patrzyli sobie w oczy, flirtowali i swobodnie się przy sobie czuli. Między tą dwójką aż iskrzy, więc można sądzić, że nowa uczestniczka nie zamierza zmienić pary, nawet jeśli inni panowie będą próbowali starać się o jej względy. Czy faktycznie tak będzie? Tego dowiemy się już wkrótce. 

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 4". Launo i Przemek

"Hotel Paradise 4". Launo i Przemek

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości