Newsy

"Hotel Paradise 4". Klaudia porzuci Przemka? Ciągnie ją do Darka. "Zaczyna mi się podobać z dnia na dzień"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Klaudia wyznaje, że podoba się jej Darek

Mijający tydzień w "Hotelu Paradise" upłynął pod znakiem kłótni, sprzeczek i narastających konfliktów. Uczestnicy wymieszali się w parach i już nic nie jest tak, jak na początku. Sojusze zostały zerwane, a nowi single zmienili układ sił w programie. Wreszcie nadszedł czas na Puszkę Pandory. Kto znalazł się w ogniu pytań?

Puszka Pandory w "Hotelu Paradise"

Na ten moment czekają wszyscy uczestnicy, choć tak naprawdę boją się, że usłyszą niewygodne pytania. Podczas Puszki Pandory Mateusz wyznał, że najlepiej dogaduje się z Natalią i Natką, jednak z tą pierwszą ma o wiele bliższą relację i to właśnie z nią chciałby zostać w programie. Z kolei Darek został zapytany, dlaczego nie walczy o swoją pozycję w hotelu i nie szuka partnerki. Wyznał, że zawiódł się na Natce i teraz czeka wyłącznie na pojawienie się nowej singielki, która wpadnie mu w oko.

Łukasz otrzymał pytanie, dlaczego podrywał Wiktorię podczas imprezy. Chłopak wyparł się, żeby było między nim, a nią coś więcej niż koleżeńska znajomość. Natomiast Miłosz przyznał, że zawiódł się na Wiktorii i stracił do niej zaufanie, choć mimo to wciąż w głębi serca coś do niej czuje. Czy to może wskazywać, że na najbliższym Rajskim Rozdaniu Wiki nie może czuć się bezpiecznie?

"Hotel Paradise 4". Klaudia poczuła coś do Darka?

Do tej pory Klaudia i Przemek tworzyli najsilniejszą parę w programie. Stali za sobą murem i wspólnie chcieli dotrwać do finału. Jednak ostatnio ich relacja ewidentnie zaczęła się psuć. Kolejne sprzeczki i kłótnie coraz bardziej ich od siebie oddalają. Co zaskakujące, Kaludia w rozmowie z Wiktorią "Ohą" wyznała, że wpadł jej w oko inny uczestnik.

- Darek, on mi z dnia na dzień coraz bardziej się podoba. Miałam z nim sen erotyczny i mi sfiksował łeb po tym. Ten sen był taki mocny, że to jest przypał, bo on mi się zaczyna podobać. Naprawdę, nie mogę myśleć - powiedziała Klaudia.

- Wiesz, że mi też się Darek spodobał. Tak bardzo staram się szukać kogoś, w sumie to chyba on. Może to dlatego, że jest taki dziki - dodała Wiktoria "Oha".

Czy w najbliższych odcinkach "Hotelu Paradise" Klaudia zacznie zdobywać serce Darka? Jak zareaguje na to Przemek, który dotychczas był pewny swojej partnerki? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości