Newsy

"Hotel Paradise 4". Do programu weszła nowa uczestniczka. Wiktoria będzie miała powody do zazdrości

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

Sojusze w "Hotelu Paradise" to już przeszłość. Od kiedy Mateusz i Janek pojawili się na rajskim Zanzibarze, narastają konflikty między domownikami. Oliwy do ognia doda kolejna nowa osoba. Piękna brunetka zna zasady gry i za wszelką cenę będzie starała się jak najdłużej wytrwać w programie. By to osiągnąć, musi rozbić jedną z par.

"Hotel Paradise 4". Kim jest nowa singielka?

Wejście nowego uczestnika zawsze wiąże się z wielkimi emocjami. Tym razem do hotelowej ekipy dołączyła kobieta - to piękna brunetka o imieniu Wiktoria, którą wszyscy nazywają "Oha". 21-latka jest wulkanem energii. Mówi o sobie, że jest bardzo szczera, więc kiedy coś jej nie pasuje, nie zamierza tego kryć. W związkach jest delikatna, czuła i słodka, ale ma też drugie, nieco ostrzejsze oblicze.

- Kręcą mnie pieniądze, każdego kręcą. Fajnie byłoby wygrać, nie stronię od tego. A jeżeli pojawiłaby się miłość, no to klasa - stwierdziła zadowolona.

Wiktoria "Oha" już na początku otrzymała tajne zadanie. Widząc zdjęcia dziewczyn, musiała zdecydować, której partner pójdzie z nią na randkę. Stwierdziła, że chłopak jej imienniczki - blondynki Wiktorii - będzie dla niej najlepszym wyborem. Tym samym, jak można było się spodziewać, Miłosz zmienił parę i połączył się z nową uczestniczką.

Wiktoria jest zazdrosna o Miłosza

W "Hotelu Paradise" nieustannie następują nieoczekiwane zwroty akcji. Wiktoria została singielką, ale nawet nie zdążyła przenieść swoich rzeczy do singlówki. Klaudia El Dursi dała jej możliwość stworzenia nowej pary. Wybrała Łukasza, z którym wieczór wcześniej szampańsko się bawiła. Choć nie została sama, to jednak nie może przestać myśleć o Miłoszu. Zazdrość o ekspartnera nie daje jej spokoju.

Tymczasem wszyscy mieszkańcy hotelu zmierzyli się w trudnej konkurencji, która wymagała od nich sprawności fizycznej. Wielkim przegranym okazał się Miłosz, więc otrzymał specjalne zdanie. Jakie będą tego konsekwencje? Tego dowiemy się w następnym odcinku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości