Newsy

"Hotel Paradise 4". Kryzys w związku Wiktorii i Miłosza. "Zrobiłam totalną głupotę i jest mi wstyd"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

Na rajskim Zanzibarze zapanował chaos. Pojawienie się dwóch nowych singli wywołało falę niespodziewanych zwrotów akcji. Uczestnicy zaczęli pokazywać swoje prawdziwe emocje. Wiktoria podczas wieczornej imprezy zapomniała o Miłoszu i szampańsko bawiła się u boku Łukasza. Nad ranem dopadły ją wyrzuty sumienia, bo uświadomiła sobie, że bardzo zależy jej na swoim partnerze.

Nowy romans w "Hotelu Paradise"?

Dotychczas uczestnicy byli wierni swoim parom, dzięki czemu czuli, że mają silną pozycję w programie. Jednak gdy do "Hotelu Paradise" dołączyli dwaj przystojni single, wszystko się zmieniło. Natalia zdecydowała, że porzuci Łukasza i jej nowym partnerem zostanie Mateusz. Z kolei Łukasz postanowił nie próżnować i podczas imprezy zbliżył się do Wiktorii. Powiedział jej, że bardzo mu się podoba i świetnie się z nią bawi. Wiktoria nie była mu dłużna i wyznała koledze, że i on wpadł jej w oko. Przytulali się i iskrzyło między nimi w tańcu. Świadkami całej sytuacji byli pozostali uczestnicy, którzy nie mogli uwierzyć, że Wiki tak szybko zapomniała o Miłoszu.

Co więcej między Klaudią i Przemkiem doszło do sprzeczki. Dziewczyna nie chciała przyjąć pomocy, co bardzo uraziło jej partnera. Związek Natki i Darka definitywnie się zakończył. Uczestniczka jest teraz w parze z Jankiem i przez kilka godzin rozmawiała z nim więcej niż z Darkiem w ciągu dwóch tygodni.

"Hotel Paradise 4". Wiktoria ma do siebie żal

Poranek przyniósł niewielkie ukojenie. Wszyscy mieli poczucie, że poprzedniej nocy zbyt dużo złych rzeczy wydarzyło się w hotelu. Wiktoria obudziła się z ogromnym poczuciem winy. Wiedziała, że zawiodła Miłosza i sprawiła mu przykrość.

- Przepraszam cię za wszystko, co wydarzyło się wczoraj. Strasznie jest mi głupio. Nawet sobie nie wyobrażasz. Nie sądziłam, że będę tutaj tak ryczeć. Bardzo mi na tobie zależy. Okropnie się czuję psychicznie. Zrobiłam totalną głupotę i jest mi wstyd. Łukasz jest dla mnie jak kolega, jest ziomkiem - wyznała Wiktoria.

Czy Miłosz wybaczy swojej partnerce i zapomni o sprawie? A może przy najbliższym Rajskim Rozdaniu odeśle ją do domu? Niczego nie można być pewnym, ponieważ do "Hotelu Paradise" lada moment wkroczy nowa uczestniczka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości