Newsy

"Hotel Paradise 4". Namiętny pocałunek Miłosza i Wiktorii. "Między nami coś się dzieje"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. Z programu odpadła kolejna osoba, co oznacza, że na rajskim Zanzibarze niedługo pojawi się nowy singiel lub singielka. Tymczasem Miłosz i Wiktoria nie chcą już ukrywać, że jest między nimi chemia. Jak zareagują na to pozostali uczestnicy?

"Hotel Paradise 4". Relacja Miłosza i Wiktorii

Na Rajskim Rozdaniu za Miłoszem stanęły dwie dziewczyny. Musiał zdecydować, czy woli wybrać Karolinę, która zapewniała go, że u jej boku będzie mógł bezpiecznie dotrwać do finału, czy jednak woli Wiktorię, do której coś poczuł. Ostatecznie z programu odpadła Karolina, a Wiktoria stworzyła parę z Miłoszem. Jak się okazuje, tych dwoje łączy już coś więcej niż przyjaźń i jako pierwsi w hotelu, namiętnie się pocałowali.

- Między nami coś się dzieje - powiedziała koleżankom zauroczona Wiktoria.

Następnego dnia dziewczyny i chłopaki wzięli udział w zajęciach jogi. Wspólne ćwiczenia i dotyk sprawiły, że pary zaczęły się do siebie zbliżać. Nawet Natka i Darek przełamali barierę i pierwszy raz okazali sobie nieco czułości.

Kto chce wyeliminować Wiktorię?

W "Hotelu Paradise" trudno utrzymać cokolwiek w tajemnicy. Szybko rozeszła się wieść, że Wiktoria i Miłosz mają się ku sobie. Przez to uczestnicy poczuli się zagrożeni. Myślą, że Wiki wodzi swojego partnera za nos i wcale nie darzy go prawdziwym uczuciem. Trzy pary zaczęły knuć intrygę, jak pozbyć się jej z rajskiego Zanzibaru.

Wieczorem Klaudia otrzymała list, który był zaproszeniem dla wszystkich na kolację i ognisko na plaży. Jak wiadomo, w tym programie nic nie dzieję się bez przyczyny, więc gdy warzywa zaczęły się złocić na grillu, a chleb zdążył się podpiec, na horyzoncie pojawiła się piękna singielka. Nikt się nie spodziewał, że dołączy do nich nowa uczestniczka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości