Newsy

"Hotel Paradise 4". Dziewczyny wyjaśnią spór z Wiktorią. Z kim Oha pójdzie na romantyczną randkę?

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

Po burzliwej i emocjonalnej Puszce Pandory, w "Hotelu Paradise" przyszedł czas na wyjaśnienia i oczyszczenie atmosfery. Uczestnicy zrozumieli, że sprawy zaszły za daleko, dlatego wszyscy usiedli przy jednym stole i postanowili porozmawiać. Szczerość, choć bywa trudna do przyjęcia, przynosi ukojenie.

"Hotel Paradise 4", odc. 26. Natka żałuje swojego zachowania

Łzy Wiktorii na Puszce Pandory dały do myślenia mieszkańcom hotelu. Zdali sobie sprawę, że nikt nie zasługuje na wykluczenie z grupy - niezależnie od tego, czy darzy się go sympatią czy nie. Wiki i Miłosz odbyli poważną rozmowę, dotyczącą ich relacji. Następnie wszyscy uczestnicy zaprosili ich do wspólnej zabawy nad basenem.

Następnego dnia panie i panowie osobno zasiedli do śniadania. Dziewczyny dyskutowały o tym, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru i od czego właściwie rozpoczął się ich konflikt. Czy tak naprawdę to Miłosz przed długi czas dolewał oliwy do ognia? W pewnym momencie Natce puściły emocje. Bardzo żałuje, że brała udział w planie usunięcia Wiktorii z programu...

W "Hotelu Paradise" single mają przywileje

Nieuchronnie zbliża się Rajskie Rozdanie. Na ten moment jedyną singielką w programie jest Oha, gdyż nowa uczestniczka Sara niedawno odbiła jej partnera.

Oha otrzymała od Klaudii El Dursi wyjątkowy prezent. Na chwilę przed eliminacją, mogła nieco namieszać i zabrać panów na romantyczne randki. Kto poszedł z nią na spotkanie sam na sam? O tym zdecydował test na zgodność charakterów.

Okazało się, że Miłosz i Mateusz udzielili najwięcej odpowiedzi, które pokrywały się na wyborami Ohy i to właśnie oni mieli możliwość spędzić z nią czas. Singielka była bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw, ponieważ umówiła się wcześniej z Miłoszem, że ocali ją podczas Rajskiego Rozdania. Tym samym Wiktoria musiałaby opuścić show. Dla Ohy to ostatnia szansa, by zawalczyć o dalszy udział w programie, ponieważ ma nadzieję, że chłopak dotrzyma złożonej obietnicy. 

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości