Newsy

"Hotel Paradise 4". Nowa singielka wchodzi do programu. Wiktoria będzie chciała przeciągnąć ją na swoją stronę

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plMiłosz i Wiktoria "Hotel Paradise 4"

Miłosne strategie, sojusze i pakty są w "Hotelu Paradise" chlebem powszednim. Uczestnicy chcąc jak najdłużej pozostać na rajskim Zanzibarze, są w stanie wiele poświęcić - nawet przyjacielskie relacje. Spore zamieszanie wywoła pojawienie się nowej uczestniczki. Czy rozbije jedną z par?

"Hotel Paradise 4", odc. 24. - tajemnicza licytacja

Uczestnicy zmierzą w konkurencji na przeciąganie liny. Klaudia El Dursi uprzedzi ich, że walka bardzo się opłaci. Do wygrania będą rajskie monety, które okażą się niezbędne w kolejnym zdaniu. Ta para, która zwycięży, otrzyma najwięcej pieniędzy, a dzięki temu - najwięcej przywilejów.

Tymczasem dziewczyny zaczną dopytywać Miłosza, czy wciąż podtrzymuje swoje zdanie i na najbliższym Rajskim Rozdaniu pozbędzie się Wiktorii. Chłopak nie będzie wiedział, jak wybrnąć z sytuacji, ponieważ w poprzednim odcinku wyjawił swojej partnerce, że koleżanki chcą się jej pozbyć.

Wieczorem wszyscy wezmą udział w licytacji. Nie wiedząc, o co grają, będą stawiać rajskie monety na tajemnicze szkatułki. Ich zawartość nie do końca wszystkich ucieszy...

Nowa singielka w "Hotelu Paradise"

Niespodziewanie do hotelu dołączy nowa uczestniczka. Jej przybycie będzie bardzo radosną nowiną dla Wiktorii, ponieważ od pewnego czasu nie ma najlepszego kontaktu z pozostałymi dziewczynami. Właśnie dlatego postara się zaprzyjaźnić z nową uczestniczką, by przeciągnąć ją na swoją stronę i zawrzeć z nią sojusz.

Czy nowa bohaterka programu namiesza i odeśle jedną z pań do singlówki? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości