Newsy

"Hotel Paradise 4". Kasia nie jest już singielką. Wybór partnera zaskoczył uczestników

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

W tym programie uczestnicy niczego nie mogą być pewni. Single szybko znajdują sobie partnerów, a mocne związki mogą z dnia na dzień stracić swoją pozycję w hotelu. Wszyscy przekonali się, że wakacje się skończyły, a rozpoczęła się rywalizacja o przetrwanie. Na Rajskim Rozdaniu nikt nie chce zostać bez pary.

"Hotel Paradise 4", odc. 14. Kasia rozbiła związek

W "Hotelu Paradise" najwięcej przywilejów mają single. Kasia miała szansę zabrać na randkę dwóch uczestników. Wybrała Darka i Kubę, ponieważ to właśnie ich związki są najsłabsze na rajskim Zanzibarze. Po romantycznym spotkaniu zbliżyła się do jednego z panów. Choć to Darek dawał jej znaki, że może porzucić dla niej Natkę, ostatecznie wybrała Kubę. Tym samym jego dotychczasowa partnerka Maria trafiła do singlówki.

Darek był bardzo zaskoczony decyzją Kasi. W rozmowie z chłopakami nie krył rozczarowania. - Cały plan mi zepsuła. Źle mnie zrozumiała. A byłyby takie emocje, Natka by się tak zdenerwowała, tak się cieszyłem. Miałem już przemowę przygotowaną. Nawrzucałbym jej, aż by jej się przykro zrobiło, może by coś zrozumiała w końcu - powiedział wzburzony.

Z kolei Kuba poczuł się zakłopotany decyzją nowej uczestniczki. Wyznał jej, że nie widzi ich wspólnej przyszłości w programie, dlatego przy najbliższej okazji planuje wrócić do Marysi.

Dwie zagrożone pary w "Hotelu Paradise"

Tymczasem Miłosz zaczął czuć się niepewnie w związku z Wiktorią. Choć para ma już na swoim koncie pierwsze zbliżenia i namiętne pocałunki, chłopak nie do końca ufa swojej partnerce. Obawia się, że jeśli do hotelu wejdzie mężczyzna, który będzie w typie Wiktorii, ta porzuci go i zwiąże się z nowym uczestnikiem.

Kasia zaczęła żałować swojej decyzji. Zdała sobie sprawę z tego, że mogła jednak połączyć się z Darkiem, a nie z Kubą. Postanowiła szczerze z nim porozmawiać i sprawdzić, czy ma jeszcze możliwość naprawienia błędu.

Na koniec wszyscy uczestnicy wzięli udział w konkurencji, w której mieli na czas pokonać tor pełen trudnych zadań logicznych. Najszybsze pary mogły czuć się bezpiecznie, ale dwie z najsłabszym wynikiem, stały się zagrożone. Co to oznacza? Klaudia El Dursi jeszcze nie zdradziła tej tajemnicy.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości