Newsy

"Hotel Paradise 4". Kim są dwaj nowi uczestnicy? Jeden z nich był gwiazdą "Top Model"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

W "Hotelu Paradise" wreszcie przyszedł czas na nowych singli. Do programu weszli dwaj przystojni panowie. Dziewczyny odetchnęły z ulgą, ponieważ teraz to one mogą przebierać w mężczyznach. Na rajskim Zanzibarze pojawili się Mateusz i Janek. Jeden brał udział w programie "Top Model", drugi w konkursie Mister Polski 2019.

"Hotel Paradise 4". Mateusz Mil

Widzowie TVN z pewnością znają Mateusza Mila, który brał udział w 6. edycji "Top Model". Udało mu się zajść naprawdę daleko, odpadł dopiero w 10. odcinku, tuż przed wyjazdem na Fashion Week i wielkim finałem. Po programie kontynuuje karierę w modelingu, a oprócz tego zajmuje się prowadzeniem strony internetowej z dietami i planami treningowymi.

Jego życiową pasją jest sport, który stanowi dla niego ucieczkę od problemów życia codziennego. Mateusz jest świadomy, że podoba się kobietom - często zaczepiają go i komplementują. Mil nigdy nie był w związku, ponieważ wierzy w prawdziwą miłość. 25-latka nie interesują przelotne romanse. Największą wartością jest dla niego rodzina. Najbliżsi dają mu ogromną siłę.

"Hotel Paradise 4". Jan Pyrek

Drugim singlem, który dołączył do programu, jest Jan Pyrek. 29-latek zajmuje się modelingiem, a także tworzy strony internetowe dla firm telekomunikacyjnych. W 2019 roku brał udział w konkursie na Mistera Polski. Trenuje boks i w ten sposób wyładowuje stres. Jego największym marzeniem jest, by w przyszłości zostać aktorem. Ma już na swoim koncie kilka epizodów w filmach.

Janek przyjechał do "Hotelu Paradise", by przeżyć niezapomnianą przygodę. Nie szuka miłości, ale jeśli któraś z dziewczyn wpadnie mu w oko, nie odrzuci jej. W przeszłości był w pięciu relacjach, a od roku jest singlem.

- Jestem dobrym taktykiem, playerem i mam nadzieję, że będę mógł udowodnić to i trochę namieszać - zapowiedział Pyrek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości