Newsy

"Hotel Paradise 3". Namiętna noc Marcina i Kary. "Nathalia będzie płakać"

Newsy

Marcin i Nathalia byli jedną z tych par, które typowane były na finał "Hotelu Paradise 3". Kiedy Nathalia odpadła z programu, na drodze Marcina stanęła Kara. Wygląda na to, że dziewczyna dość mocno zawróciła mu w głowie. Czy Marcin zapomniał już o Nathalii?

"Hotel Paradise 3" odcinek 54. Romans Marcina i Kary

Od kiedy Marcin i Kara są w parze, ich relacja z dnia na dzień jest coraz bardziej zaawansowana. Kara nie ukrywa, że dobrze czuje się przy Marcinie, a on korzysta z każdej okazji, aby się do niej jeszcze bardziej zbliżyć.

W 54. odcinku Marcin wyznaje Karze, że nie może się jej oprzeć. Między nimi dochodzi do zbliżenia i wygląda na to, że w hotelu wybuchł właśnie nowy gorący romans. Następnego dnia Marcin wstaje jako pierwszy ze wszystkich i bije się z myślami. Swoimi wątpliwościami dzieli się też z Simonem i pozostałymi uczestnikami "Hotelu Paradise". - Nathalia zobaczy to będzie płakać – podsumowuje sytuację Ola. Co będzie dalej? Czy związek Kary i Marcina przetrwa?

"Hotel Paradise 3" odcinek 54. Kiedy w TV?

Finał "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami. Wkrótce ostatnie Rajskie Rozdanie. W stawce pozostało pięć par: Kara i Marcin, Ola i Simon, Basia i Krystian, Kornelia i Krzysztof oraz Sara i Maurycy. Kto będzie w finale?

"Hotel Paradise" odcinek 54. Już we wtorek, 25.05.2021 o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Sara o stresie w "Hotelu Paradise": Było ciężko. Starałam się znaleźć kogoś, komu mogłam się wygadać

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości