Newsy

"Hotel Paradise 3". Kolejne trzęsienie ziemi na Rajskim Rozdaniu. Tego chyba nikt się nie spodziewał

Newsy

TVN7/Player

Kolejne Rajskie Rozdanie to kolejne wielkie emocje. Do tego widzowie "Hotelu Paradise 3" są już przyzwyczajeni, ale to, co wydarzyło się tym razem, przeskoczyło oczekiwania wszystkich. Kto musiał pożegnać się z Zanzibarem?

"Hotel Paradise 3" odcinek 52. Rajskie Rozdanie z zaskoczeniem

Tego chyba nikt nie przewidział. Podczas jednego z ostatnich Rajskich Rozdań w tej edycji nie tylko okazało się, że ci, po których się tego nie spodziewamy, jednak potrafią zrobić coś wbrew oczekiwaniom wszystkich, ale także na jednym pożegnaniu się nie skończyło.

Pierwszy wybierał Krystian. Mimo dość mocnego spięcia między nim a Basią, nie miał wątpliwości - stanął za dziewczyną, której już wyznał miłość. Kolejny był Maurycy, który początkowo zażartował stając za Klaudią El Dursi, podszedł do Sary. Zaskoczeniem nie było też to, że Simon wybrał Bibi. - Bardzo, bardzo kocham Bibi - stwierdził. Dopiero Kamil zdecydował się na ruch, którego nikt się nie spodziewał - stanął za Basią! - To miejsce nie istnieje bez Marcina, który wprowadza tutaj niesamowitą energię - powiedział tłumacząc, dlaczego sam skazał się na odpadnięcie z programu. Dodał przy tym, że to, co poczuł do Kary, jest prawdziwe.

Krzysztof wybrał Kornelię. Pora na ruch Marcina, który wiedział, że musi podejść do Kary. Basia musiała zdecydować, kto wraca do Polski. Nie było zaskoczenia - Kamil dostał 15 minut na spakowanie walizek. To jednak nie koniec.

"Hotel Paradise 3" odcinek 52. Ola wraca i wybiera...

- Przed nami jeszcze jedna ważna decyzja - oświadczyła Klaudia El Dursi po tym, jak Kamil opuścił grupę. Podjąć ją miała osoba, która pojawi się w Hotelu. Na Zanzibar wróciła... Ola! Odczytała list, zgodnie z którym na wejściu otrzymała złoty immunitet - mogła rozbić jedną z par.

Ola postanowiła stanąć obok Simona, a to oznacza, że z programem musiała pożegnać się Bibi. - Jestem w szoku, naprawdę - przyznała. Basia nie umiała powstrzymać łez. Pożegnanie Bibi i Simona rozdzierało serca pozostałych uczestników. Co będzie dalej? Kto wygra "Hotel Paradise 3"?

"Hotel Paradise 3" – kiedy w TV?

W "Hotelu Paradise 3" pozostało pięć par: Basia i Krystian, Sara i Maurycy, Kornelia i Krzysztof, Kara i Marcin oraz Ola i Simon. Jak teraz będą wyglądać ich relacje? Kogo zobaczymy w finale?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 3" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości