Newsy

"Hotel Paradise". Luiza, Sara i Ola niepochlebnie oceniają Ewę. "Jest w opór brzydka". Co będzie dalej?

Newsy

TVN7

W "Hotelu Paradise 3" pojawiła się Ewa. Dziewczyna od razu poszła na randkę z trzema panami. Czy pozostałe uczestniczki powinny czuć się zagrożone? Jak na Ewę zareagowały Luiza, Sara i Ola? Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku reality show TVN7.

"Hotel Paradise 3" odcinek 29. – co się wydarzy?

Po tym, jak z "Hotelu Paradise" odeszli Karolina i Kamil, a pojawił się Mariusz, wszyscy mieli parę. Musiał więc pojawić się ktoś jeszcze. Tym razem to dziewczyna o imieniu Ewa, która od razu udała się na randkę z trzema panami jednocześnie - Krzysztofem, Krystianem i Mariuszem.

W 29. odcinku pozostałe dziewczyny "omówią" swoje wrażenia na temat nowej koleżanki. – Jest w opór brzydka – stwierdzi Luiza. – Ona mi się w ogóle nie podoba – oznajmi z kolei Ola. – Ale ogólnie wydaje się sympatyczna – doda później. Czy to oznacza, że uczestniczki nie muszą obawiać się Ewy?

Nowy odcinek to także nowa randka. Udadzą się na nią Luiza i Krzysztof. Już w drodze padną słowa, która mogą świadczyć o tym, że między nimi rodzi się jakieś uczucie. – Nie wiem, czy ty mnie tak trochę nie onieśmielasz – wyzna Krzysztof. Czy z tej mąki będzie chleb?

"Hotel Paradise 3" odcinek 29. – gdzie oglądać?

"Hotel Paradise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na antenie TVN7. Odcinek 29. Ma premierę w poniedziałek, 12.04.2021 roku o stałej porze. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości