Newsy

"Hotel Paradise". Kolejna nowa uczestniczka w programie? Krystian spodziewa się Basi

Newsy

W programie "Hotel Paradise" pojawiła się ostatnio Kornelia. Dziewczyna odpadła z rywalizacji na samym początku. Teraz, jak sama zapowiedziała, jest gotowa namieszać. Krystian przewiduje, że to nie koniec powrotów na Zanzibar.

Im bliżej finału, tym więcej komplikacji i zwrotów akcji w "Hotelu Paradise". Jeszcze w poniedziałek widzowie byli przekonali, że program opuszczą Michał, Mariusz i Krzysiek. Tak się jednak nie stało. Panowie otrzymali list i zaproszenie na randkę z wracającą do rywalizacji Kornelią. Dziewczyna postanowiła związać się z Krzysiem, ratując go tym samym przed eliminacją.

"Hotel Paradise" - odc. 39. To nie koniec zmian w programie

Jak dowiedzieliśmy się z przedpremierowego fragmentu odcinka, panowie otrzymają list z zaproszeniem na uroczystą kolację. Krystian będzie liczył na to, że "daniem głównym" okaże się Basia. Tego jednak nie wiemy i niewykluczone, że na Zanzibarze zagości zupełnie nowa uczestniczka. Taki obrót sytuacja nie spodoba się paniom. W końcu dodatkowa uczestniczka to ryzyko, że jedna z nich może zostać singielką.

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania Luiza postanowiła dać szansę Kubie. Szybko okaże się jednak, że oboje mają nieco inne oczekiwania względem siebie. On będzie chciał czegoś więcej niż tylko kumpelska relacja, ona niekoniecznie. Czy Kuba zacznie rozglądać się za inną partnerką? Będzie miał ku temu okazję podczas kolacji.

"Hotel Paradise". Gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise" to najgorętszy program tej wiosny. Pierwsze dwa sezony okazały się hitem, a więc nic dziwnego, że obecnie możemy oglądać kolejną, trzecią już odsłonę randkowego show. Emisja premierowych odcinków "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki programu wraz z materiałami bonusowymi znajdziecie też na Player.pl.

Zobacz też:

Jesteś fanem programu "Hotel Paradise"? Koniecznie obejrzyj inne reality show dostępne na Playerze

Jak zbudować szczęśliwy związek? "Dziękujmy za miłe rzeczy, które się wydarzyły"

Jak poradzić sobie z odrzuceniem? Konsekwencje i sposoby na przetrwanie

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości